Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133
(11-07-2014, 09:27 PM)Virgo_777 napisał(a): No nie no... jak nie poprawisz to nie wytrzymasz...? I całe szczęście, bo Twoje poprawianie to doprawianie i wychodzi mistrzowsko. Super nadajesz głębię każdej pracy swoimi podmalowaniami. Mam taka serwetkę i wydaje mi się mdława. Jak widać musi trafić w odpowiednie rączki...
Cała deseczka pięknie się prezentuje. A motylek...ten to na miejscu jak najbardziej.

Dziękuję Virgo, masz rację, że nie wytrzymam, bo cała radocha dla mnie w tym podmalowywaniu. Szykuję kolejnych 6 prac, gdzie moje podmalowania to właśnie cały efekt. Tak się ostatnio rozszalałam, że nie mam czasu na nic, nawet na forum.

Pasada i Mery <3 <3 <3
Odpowiedz
Reklama
prześliczna!! Smile
Odpowiedz
Cuda, kochana cuda. Witaj Aneczko! Ostatnie urkusnosci do mnie lgna na pewno, i jeszcze ta pierwsza, ta szara, taca znaczy Smile. Jest przepiekna!
Odpowiedz
Exaltation dziękuję :-)

Domi ale fajnie że jesteś :-) Dziękuję za dobre słowo :-)

Naszło mnie coś na deski. Nie mam surówki, czekam na zamówienie, a zrobić coś musiałam. Deski zostały mi z jakichś warsztatów i motyw się znalazł, który nieodparcie chciałam podmalować po mojemu. Wyszło to co poniżej :-)

           
Odpowiedz
Przytulasnice jedne Smile, lubie takie szarosci, oj lubie, i koroneczka z szablonu - cycus Smile
Odpowiedz
Motyw idealnie wkomponowany w tło. Szablon bardzo ciekawy - ale co tu dużo mówić : jak zawsze piękne! Smile
Odpowiedz
Reklama
Śliczna deska, widać, że ogarnia Cię powoli świąteczny klimat Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Piękna jest Twoja deseczka, Aniulka Wink) I kolorki są cudne Wink
Odpowiedz
(11-11-2014, 09:45 PM)abask napisał(a): Piękna jest Twoja deseczka, Aniulka Wink) I kolorki są cudne Wink
Przyszłam jeszcze raz popatrzeć. Piękna taka, że hej Wink)
Odpowiedz
patrząc na Twoje szare kolorki Aniu
coraz bardziej się do nich przekonuję Wink
śliczna ta deseczka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl