Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam
#11
Kobieto, no przeciez, jak nie opitole, jak nie hukne z daleka... masz szczescie, ze na wyspie mieszkam, woda zimna, plywac mi sie w poprzek kanalu nie chce.... bedzie mi tu zolwiem bogu ducha winnym oczy mydlic. Pokazuj prace i to juz! Piekne sa, mam duzo pytan... szczegolnie do tych ostatnich... literowych... SmileSmile... Ty wiesz... Smile
Odpowiedz
Reklama
#12
Żółw... żółw może być inspiracją Big Grin
Widzę, że Dominika już zna Twoje prace, skądś?.... No to nie każ nam dłużej czekać Smile
Odpowiedz
#13
Bohomazująca, witaj.
Prace wklejaj czym prędzej - są niesamowiteSmile
Pozdrawiam,
Agnieszka

http://abfdblogg.blogspot.com/
Odpowiedz
#14
Spamowało mnie i sukcesywanie banowało Confused, w momencie wklejania linka do moich prac...Może to znak, że nie powinnam Undecided. Może jakaś przestroga od losu Confused No ale Pan Admin coś poskubał i się udało. Mam tylko taki mały urywek zamontowany w necie z powodu braku czasu...... bo mnie to generalnie to od dwóch lat wzieło z tym decu. Rodzicielka mnie pcha silnie ku temu, więc realizuję pasje mamusi, robiąc prezenta imienionowe, malujac jaja i bomby Smile, wiec jestem taka sezonowa . Wcześniej to tylko malowałam surrealizm na olejno...więc proszę się nie nabijać ze świeżaka....... no i chciałam Was podpytać o stosowanie colorinków w decu (ale aby nie burzyć harmonii forum z tym przeniosę się w inny temat Smile )
Odpowiedz
#15
Aga ( i inni) z glupia franc, kliknelam sobie na nicka kobiety (hi,hi.. ) i potem na linka z profilu, ktory wlasnie prowadzi do prac na gazecie.... no sorry, ze sie wygadalam, ale sa piekne, nie ma co czekac, tylko ogladac, a jak sie juz ogarniesz, to bedziemy tutaj achac i ochac Smile
a pytasz o tusze alkoholowe, takie jak tim holtz robi? patrze sobie na nie od jakiegos czasu.. chyba jeden zamowie na probe... ale to juz jest max off topik i sie zaraz sama ochrzanie Smile
Odpowiedz
#16
(03-19-2013, 02:52 PM)bohomazująca kobieta pracująca napisał(a): Jestem klasycznym samoukiem i troszkę Was drogie forumowiczki (jesli oczywiście mi pozwolicie) popodglądam, aby czegoś się nauczyć Smile. Proszę o wskazówki i niespożytą cierpliwośćSmile

Twoją galerię widziałam, i eh, kobieto, kobieto, kto tu kogo będzie uczył... W dziedzinie cieniowania to Ty mogłabyś wielu z nas lekcji udzielać.
A co do żółwi, to kto się z nimi bliżej nie zetknął, ten nie wie co za diabełki utrapione potrafią być.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Reklama
#17
No tak... Obejrzałam galerię i się załamałam... Gdzie mnie do tego!
Ty tu Boho nie kokietuj, że świeżynka, że samouk, te prace to są prace artystki i starej decou-wyjadaczki Big Grin
Odpowiedz
#18
Witaj.
Odpowiedz
#19
Witam wszystkich niewitanych ....poranne aloha Smile No i masz...niechybnie oberwało mi się Sad. Samozawartość naprawdę bez czystej kokieterii w mym samoobrazie jest znikoma, reasumując ...niska samoocena. Zdążyłam poogladać troszkę Waszych prac i to ja jestem pełna podziwu. Chętnie z Wami pogawędziła, popodpytywała ....a tu niestety do pracy czas Sad. Miast hobby uprawiać trzeba prozaiczne życie prowadzić, kanapki pakować i w drogę Sad.
Ps. jak wrócę spróbuję Wam pokazać jak spaprałam moją tacę, a Wy mi podpowiecie co mam z nią zrobić, bo ja myślę, że tylko na sanki da się przerobić Smile
Odpowiedz
#20
eee....tammm....gaduła piśmienna jestem, nie kokietka Smile Kokietka ze mnie jak z koziej pupki trąbka, za przeproszeniem. To sie gryzie z moim światopoglądem Angel Prosze krytykować i krytyki nie żałować. Rzekomo niejaka doskonali i umacnia hart ducha Smile

Ps. idę ...będę malować sanki Sad..i proszę przygotować się na szok termiczny, kiedy je pokażę
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl