Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Pomysl super.
Ale mnie jednak bardziej widzial sie ten z okienkiem. Coc na tym tez fajny wzor.
Odpowiedz
Reklama
Tasma to kolejny zadziwiajacy pomysl, spisuj je wszystkie, kiedys encyklopedie wydasz Smile Wzor serwetki mi sie bardzo podoba, bo to serwetka, prawda?
Odpowiedz
Zgadza się. To serwetka, którą mi podrzuciła sąsiadka. Gdzie by nie jechała to zawsze u kogoś wyszuka serwetki, których nie mam Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Haniu blask Twojego geniuszu mnie oślepia, w życiu bym na to nie padła :-) super!!!
Odpowiedz
Dziewczynki, uśmiecham się do Was Wink)
Dzisiaj pomagam dzieciom w przeprowadzce Wink))
Ajajajaj... Coraz bardziej zbliża się do mnie mój własny warsztacik Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Haniu ja się doczekam warsztaciku yyyyyyyyy chyba za sto lat, póki co zostaje kuchnia. Troszkę ci zazdroszczę ... no może bardzo w sumie :-) Ale to pewnie nie jest wcale łatwo tak dzieci z gniazda pożegnać co?? Masz pomysły i pasję na pocieszenie :-)
Odpowiedz
Reklama
(11-23-2013, 12:17 AM)apawlaczka napisał(a): Haniu ja się doczekam warsztaciku yyyyyyyyy chyba za sto lat, póki co zostaje kuchnia. Troszkę ci zazdroszczę ... no może bardzo w sumie :-) Ale to pewnie nie jest wcale łatwo tak dzieci z gniazda pożegnać co?? Masz pomysły i pasję na pocieszenie :-)

Haha... Tak całkiem daleko nie idą. Tylko za ścianę. Mamy nawet wspólny balkon, choć jeszcze przegrodzony ścianą. Na obiadki i tak do mamusi Wink
Ale w końcu jeszcze jeden syn ze mną mieszka Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
    Moja pierwsza, tegoroczna bomba Wink Na pierwszym zdjęciu widać jej wielkość w porównaniu z puszką po groszku ( Tą średnią)
               
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Śnieg jest ze szpachlówki Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
pierwsza ,ale jaka śliczniutka i staranna no i święta idąBig GrinBig Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl