Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Pudełeczko bije na głowę wszystkie moje pomysły ostatnich lat..i wreszcie zobaczyłam kaloryfer!!!Zabiorę się za ozdabianie moich w domu..Ciekawe co powie na to właścicielka domu hahahhah
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Reklama
Mery mi napisała jak na yt nazywa się babka, co ma masę fajnych pomysłów. No i wczoraj wsiąkłam a dzisiaj mam skrzyneczkę na flaszeczkę, która dzięki tym filmikom powstała Wink)
                   

       
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
no no no coś nowego, nie znałam takich efektów wcześniej Smile Jest to świetny pomysł na prezent!!!! Wkładasz flaszeczkę i życzysz wszystkiego naj. Podoba mnie się pomysł. Kolory iście krwiste nie są w moim guście, aczkolwiek w połączeniu z czernią i złotem zaczynają mi się podobać :-)
Odpowiedz
Aniula... W sumie to taki bordowy... Może buraczkowy kolor ale on mi najbardziej pasował do czarnego i złota. Ale chyba pora wziąć się za normalne decu a nie kombinować jak Oli z podkradaniem Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Mery... Niby wszystko gra w tych pracach ale mi też czegoś brakuje. Można sobie zrobić coś takiego jako odskocznię chwilową od decu ale to nie jest to, co decu Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
I ja zapuściłam się na yt po pytaniu Mery, ale do tego jeszcze nie doszłam.
Haniu, patrzę na Twoje dzieło i mówię "Łał".
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Jooo... Pięknie wyszło ! (jak wszystko Tobie, co tu gadać..?)
Odpowiedz
Dzień w którym Hani nie uda się jakaś praca uznam za początek końca świata. Kobieto - wszystko, czego dotkną Twoje magiczne dłonie tak rozkwita drugim życiem???Smile)))

Patrzam, podziwiam, znów patrzam i znów podziwiamSmile

Patrzam, podziwiam, znów patrzam i znów podziwiamSmile
Odpowiedz
O ja cież pierdziele Smile. Hanka kiedy Ty kobieto złota masz na to czas . No kurde go mać Wink. Jak ja lubię taki różnorodny warsztat rękodzieła . Twoje odgapianie i pomysły są NIESAMOWITE . Chyba sie wybiore do rodziny w Gdańsku, żeby chociaż podotykać to co tworzysz Wink.
Odpowiedz
Ty w ogole kiedys spisz?? Ciagle pokazujesz cos nowego i to nie jakies tam byle co, tylko tak przekombinowane rzeczy, ze normalnie szczeka opada.
Pudelko prezentuje sie elegancko. Kolory moje bardzo, bo zywe i krzykliwe. Polaczenie ze zlotem i czernia to juz klasyka sama w sobie.
Super.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 81 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl