Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Czadowe! Abask, jest jakiś specjalny patent na nakładanie serwetek na takie małe krągłości? Mam taką serwetkę i za chiny nie mogę jej nałożyć tak żeby zmarszczek nie było na małe jajeczko. Bo te pisanki są malutkie, prawda? A Tu widzę idealnie gładko... ach <3
Odpowiedz
Reklama
Er... Te fale na zielonych jajeczkach to są naklejki. Na żółtych malowałam ręcznie. A na niebieskich, które zaraz wkleję wykorzystałam motyw z serwetki.
AlaJ... To są gęsie wydmuszki. Motyw wyrywam dość dokładnie i naklejam Wink

   

Na tę chwilę to ostatnie pisanki Wink))


Załączone pliki Miniatury
           
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Bardzo dziękuję Wink))
Renatka... Wszystkie pisanki są śliczne. Każdy robi je inaczej i o to właśnie chodzi. O tę różnorodność. Każda pisanka zrobiona przez nas ma to COŚ Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
haha... Ale to COŚ ma każda z nas Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Qrde... A ja już myślałam, że Oli jakieś dudy zobaczyła te dmuchane Wink))
Oli... Żaden patent Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Ha, tak się zakręciły w zachwytach, że zapomniały zabrać Big Grin I teraz wszystkie niebieskie moje!!!
Hania, są przepiękne, no juz słów mi brak, ten ostatni "rzut" to już majstersztyk. Mam tę serwetkę, z której zrobiłaś ostatnie niebieskie, a nawet na nią nie spojrzałam... Mogę odgapić? Blush
Odpowiedz
Reklama
(03-20-2014, 12:20 PM)Erato napisał(a): Ha, tak się zakręciły w zachwytach, że zapomniały zabrać Big Grin I teraz wszystkie niebieskie moje!!!
Hania, są przepiękne, no juz słów mi brak, ten ostatni "rzut" to już majstersztyk. Mam tę serwetkę, z której zrobiłaś ostatnie niebieskie, a nawet na nią nie spojrzałam... Mogę odgapić? Blush
Jasne, że odgapiaj, chociaż to dziwnie brzmi Wink)
I ja pewnie nie jestem jedyna, która ten wzór nakleiła na pisanki Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
(03-20-2014, 12:58 PM)abask napisał(a):
(03-20-2014, 12:20 PM)Erato napisał(a): Ha, tak się zakręciły w zachwytach, że zapomniały zabrać Big Grin I teraz wszystkie niebieskie moje!!!
Hania, są przepiękne, no juz słów mi brak, ten ostatni "rzut" to już majstersztyk. Mam tę serwetkę, z której zrobiłaś ostatnie niebieskie, a nawet na nią nie spojrzałam... Mogę odgapić? Blush
Jasne, że odgapiaj, chociaż to dziwnie brzmi Wink)
I ja pewnie nie jestem jedyna, która ten wzór nakleiła na pisanki Wink))
Pewnie nie, ale założę się, że mało kto zrobił to tak pięknie!
Odpowiedz
Kolejna partia piękności. Cudne są, takie dokładne, wysmakowane, wypieszczone, nieprzesadzone. Wielkanocne cudeńka.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Byłam, podziwiłam, zachwyciłam (się)...
Wrócę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 41 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl