Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
No i ładnie wyszły. Ja też nie lubię pędzić, tym bardziej, że wtedy wszystko pod górkę mi idzie Sad
Odpowiedz
Reklama
Ożeszku orzeszku... Piękne! Jak klejnoty!
Odpowiedz
pudełko przemieniłaś cudnie! W każdym szczególe widać perfewkcyjną robotę. Bardzo mi się podoba, ten motyw dodatkowo dodaje mu uroku Smile Haniu- śmigasz z tymi pracami ostatnio jak szalona! A co jedna to lepsza i coraz inne techniki próbujesz- bardzo lubię do Ciebie wpadać Smile
zapraszam do mojej Dziupli

moja galeria na Picassie
Odpowiedz
(04-13-2014, 04:11 PM)abask napisał(a): Na szybkiego musiałam zrobić kilka wierconek, na które miałam 1,5 dnia. Nie lubię być popędzana Wink))
No, a ja widzę, że popędzanie Ci służy. Tobie lub tym pisankom Wink
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Dziękuję dziewczynki Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
I pudełko cudne (choć sospesso mnie się nie podoba) a i jajka cudnie przewiercone.
I nie wiem za ile takie cuda sprzedajesz (jaja, ale powiem Wam, że na świątecznym stoisku w Galerii Bałtyckiej widziałam za 45zł jedno i raczej nie były mocno wiercone, ozdobione małymi motywami i wykończone reliefem plus mała wstążeczka do powieszenia jajka ;o))
Znowu na innym też w GB widziałam niby to decoupage, bo to był decoupage, ale wyglądało to jak niedoróbka chińskiej produkcji ręcznej ;o)) Aż musiałam przystanąć i wziąć do ręki by móc pokręcić głową z niesmakiem ;o))
Odpowiedz
Reklama
Wow! Jeśli widziałaś w Galerii Bałtyckiej to znaczy, że jesteś z Trójmiasta? ( chociaż niekoniecznie) Smile))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Boskie. Podziwiam wiercone jajca. W Twoich to wiecej wiercen niz skorupki. Ze tez nie popekalo ci to wszystko.
Odpowiedz
Dziękuję Wink
Właśnie marzyło mi się zrobić takie aby jak najmniej skorupki zostało Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Haniu, musisz mieć dłonie niczym chirurg Wink
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 47 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl