Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
ale że jak że Hania to synonim pomysłowego Dobromira? nawet jeśli tak nie jest to i tak stwierdzam, że twoje pomysł to chyba nigdy nie przestaną mnie zaskakiwać. wiem już że nie ma rzeczy które ty byś nie decupnęła a teraz jeszcze takie pomysły - płotek obłędny - brawo Smile
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Reklama
Haniu ja na fb oglądałam ta skrzyneczkę i zastanawiałam się z początku nad nią... Myślałam też ,że jest gigantycznych rozmiarów.To znaczy..myślałam,ze to naturalny płotek ogrodowy .Ależ dałam się nabrać.Dopiero jak teraz przeczytałam opis to zdębiałam i zaczęłam się przyglądać pracy uważniej.Ostatnio nikt mnie tak nie zaskoczył.Powinnaś pracować przy filmach jako scenograf.Praca pierwsza klasa.Jak i Twoja Kobiałka.Każda mi się podoba.Jasna,ciemna,pstrokata.Każda!
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
No tak, jest efekt bólu Wink
Hania zdekupażyuje wszystko i to na różne sposoby i w różnych klimatach.
Ot Haneczka...
Odpowiedz
Matko! dawno się nie naczytałam tylu pięknych słów Wink) Bardzo Wam dziękuję Wink))
No normalnie aż chce sie wyciągać wszystko co się ma i oklejać... Malować i lakierować. Przy okazji coś wymyślić a coś spierniemiczyć Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Hania, a jak by tak podłogę...???
Odpowiedz
Brawo Smile Zaskakujesz Kochana Smile
A co to jest na tym ciemnym tle? Papier decou? Reliefy?
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
DeDe... To są serwetki w całości naklejone na koszyk. Reliefów nie ma nic a nic Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Nieźle!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Haha Wink)) Nadrabiam to, czego nie zrobiłam kiedy ręce bolały Wink Kto wie, kiedy znów zaczna boleć... A jesień coraz bliżej i bliżej. Ta pora nie jest dobra dla mnie Sad
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Musi być dobrze bo ja mam duuużo do zrobienia Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl