Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Hanuś, Ty mnie wciąż zaskaczasz Wink
tyle w Tobie kreatywności i chęci, że mogłabyś obdzielić nimi pół decouświatka.
Podeślij trochę, tak po starej znajomości, co?
Z góry dziękuję.
A janioł świetny Smile
Odpowiedz
Reklama
Dziękuję dziewczynki Wink))

Vikuś... Ja jestem zodiakalny bliźniak a one wciąż potrzebują nowości Wink)) szybko się nudzą kiedy robią wciąż to samo Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Ale cie wkreciloSmile Super aniolek, i nawet nutki dopracowane.
Odpowiedz
No proszę i jak się świątecznie zrobiło Wink Hania ty to jednak patrzysz daleko w przyszłość Big Grin ja jeszcze żyję resztkami lata i kurczowo się ich trzymam Wink
Odpowiedz
Haha... Mnie się zachciało Aniołka i nawet nie myślałam, że przyniesie zimowe, świąteczne skojarzenia Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Smile ja też bliźniaczka i potwierdzam Twoje zdanie w tym temacieSmile Ale Ty to jesteś jak zodiakalny bliźniak a właściwie z 10 bliźniaków w jednej osobieSmile "Janiołek" anielskiSmile
Odpowiedz
Reklama
normalnie pomysłowy Dobromir i zaczarowany ołówek w jednym BRAWO Smile
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
No jak, aniołek śpiewający merry christmas, święta jak nic ! Wink
Odpowiedz
Hania a ja jestem Byk i też lubię poszukiwać czegoś nowego . Ostatnio chyba jakiś leń mnie dopadł a może SKS . Łażę jak ta ciuma z kąta w kąt i ani za mną , ani przede mną . Anioł wymiata . Szkoda że jesteś tak daleko byśmy wspólnie coś porobiły na świąteczny kiermasz . Co roku u nas organizują .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Haniu, ależ masz pomysłów i zapału do pracy. Szacunek.
Ja tam nigdy nie przykuwałam uwagi do horoskopu, ale jedna z moich sióstr, Ania, też jest zodiakalnym Bliźniakiem i powiem Ci, że noo nooo macie wspólne cechy Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl