Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Już zrobiona?? Haniu! Makgajwerze nasz! Dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych...
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Dzięki dziewczyny Wink)) Mam jeszcze jedną zrobioną, weselną Wink Fotki wrzucę później Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Dziękuję Wink))
Właśnie Wiola mi zaesemesowała, że motylek nie pasuje. Musi sobie tam siedzieć bo zamawiająca go tam posadziła Wink)) Zawsze go można odkleić, bo to nie problem Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Ja wpisuję Hanię do forumowej księgi guinessa za ilość prac zamieszczonych na forum Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Jes! jes! Motylek zmienił kolor Wink)) Wrzucę może fotkę jak uda mi się jeszcze zrobić Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Na jaki kolor?
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Przepraszam za masakryczne fotki ale juz innych się nie dało >( Na dodatek celofan odbija światło.
       
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Teraz zdecydowanie lepiej . Już chcę zobaczyć tą trzecią Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
No to jeszcze jedna. Tym razem slubna Wink
               
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Rewelacyjna Smile. Powinnaś jakiś sklepik założyć z wyrobami rękodzielniczymi Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl