Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
(09-25-2014, 08:16 PM)abask napisał(a): W następnym wcieleniu będę diwą operową Wink)

Ja w następnym wcieleniu będę multimiliarderem więc popiszę sobie tu po forum pókim jeszcze w miarę "normalny" Wink

No więc do rzeczy:

Słoiczki - rewelacja. Wspaniały sposób na ponowne wykorzystanie. Dla mnie ten niebieski i ten z lawendą Smile
Pudełko (niedziwaczne) to dla mnie wyższa szkoła jazdy Smile
To ze stokrotkami nie w moim typie, ale ma swój urok Smile
Ogrodowa skrzyneczka to już dzieło sztuki. Podziwiam wyobraźnie Smile
Podkładki z Gdańskiem - fantastyczne Smile
Kartkoksiążki no hmmm jeszcze kilka lat temu widząc takie na Allegro myślałem że tylko maszyna coś takiego może zrobić. Nie sądziłem, że jest człowiek, któremu nie problem taką zrobić, a nawet zrobić ich więcej. Gratuluję pomysłów i na prawdę podziwiam Smile
Cuda i skarby Smile
Odpowiedz
Reklama
Moretti Wink Bardzo dziękuję Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
(09-28-2014, 10:35 AM)natabus napisał(a): Kapitalny efekt "firankowy".
Buziaczki Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Bardzo mi się podoba.Ramka zachwyca a Żuraw Gdański zawsze był moim ulubionym widokiem w Gdańku...dlatego bardzo lubię!
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Dziękuski Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Omatko! A Ty znowu w szale tworzenia! Big Grin

Twoja doba ma może i 24 godziny, ale Ty chyba umiesz czas zatrzymywać... A może umiesz robić kilka rzeczy na raz? Coś na pewno zachachmęcasz!!!
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
Haha Wink)) Zuza. Samo się robi Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Baaardzo dziękuję Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Chyba to rozgryzłem... Słyszałem pogłoskę o siedmioraczkach gdzieś nad morzem wiele lat temu.
Wszyscy myślą, że abask to tylko Hania. Sugerują, że trzymasz murzynów w piwnicy, zaprzęgasz do pracy całą rodzinę lub wykorzystujesz skrzaty i inne pomocne stworzenia, by narobić tyle pięknych rzeczy, które wymagają serca, duszy , ale im czasu.
A tu taka oczywista oczywistość... podczas, gdy Hania piłuje paznokcie przed ekranem swojego laptopa i czyta co ten "potłuczony Moretti wypisuje" pozostałe siostry bliźniaczki dzielnie wykonują, co im wcześniej rozdysponowałaś Wink
Wielki pokłon za Twój całokształt, choć kolejny raz nie mogę przebrnąć przez cały wątek na raz, bo tyle tego jest.
To potwierdza moją hipotezę Wink
Odpowiedz
Moretti... Księżycu ( bo do dziewczyn to piszę slonko) Jak bonie dyni nie mam bliźniaczek Wink))
Nie pracuję, nie mam małych dzieci ( choć wkrótce to się zmieni bo wnuczątko w drodze) to i mam czas Wink
Dziękuję jeszcze raz Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl