Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Smile
To jest ten sam kolor tylko na zdjęciach wychodzi inaczej z tego względu, że u góry kielicha przebija więcej światła Wink

Zapomniałam napisać, że podczas zmywania kraka kielich pękł u góry. Wzięłam super glue i zrobiłam stróżkę wzdłuż pęknięcia i dlatego też są te sopelki Wink))
Odpowiedz
Reklama
Fajne prace i sprytne zabiegi Big Grin
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Abask piekne te Twoje lampionySmile Takie zimowe. Idealnie oddają klimat zimowej aurySmile Nie ukrywam, że ten z mikołajem stał sie inspiracją do wykonania mojego pierwszego lampionuSmile
Odpowiedz
Haniu ja to już chyba nawet go macałam prawda?????
Tylko zimy nie chciałaś wywoływać i nie pokazywałaś????
Dobrze pamiętam, bo ta moja skleroza jakoś strasznie się rozwija szybko ;o))))
Jeśli nie mówiłam to teraz piszę, piękny, co tam piękny dudny ;o)))
Odpowiedz
No ja się zastrzelę, Hania, przecież ten makowy pięknie Ci wyszedł Big Grin co chcesz od tego craka, przecież ładnie wyszedł ?! no co prawda ten zimowy też wyszedł śliczny, ale makowy nie zasłużył na tak marny los ;(
Odpowiedz
Dzięki dziewczynki Wink))

Ulcia... macałaś Wink) Wrzuciłam teraz fotkę bo już pokazały się bombeczki Wink

Madzia... Ten z makami to był z tej lepszej strony cyknięty Wink) Nie podobał mi się nic a nic Sad
Odpowiedz
Reklama
Zimowy ladny, ale powiem Ci, ze ten makowy nie byl wcale taki zly. Akurat taki krak mnie sie podoba, wiec gdyby byl moj to bym go nie zmywala.
Odpowiedz
No trochę szkoda, że te maki spłukałaś, bo bardzo ładne były Big Grin Dobrze, że chociaż zdjęcie zostało... Ale trzeba przyznać, że wersja z zimowym pejzażem jest świetna!
Odpowiedz
Dziewczynki kochane Wink)) Może na zdjęciu wygląda spoko ale w rzeczywistości ładne to nie było Sad
Odpowiedz
ale piękną zimę wyczarowałaś Haniu
na lampioniku
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl