Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Aniula. Lubię się nim bawić chociaż mycie go to już insza inszość Wink))
Odpowiedz
Reklama
Hej, bardzo lubię Twoje prace i widzę, że chlebak jest porządnie wykonany, ALE... nie podoba mi się ta serwetka (to tylko kwestia gustu), jest jak dla mnie babciowata Big Grin
Zapraszam na bloga! http://decupug.blogspot.com/
Odpowiedz
No ale ja to jestem babcia Wink))
Odpowiedz
Taki sobie, zapomniany słoik Wink)
               
Odpowiedz
I ja nie znam tej serwetki (?) bo to serwetka, tak?
Fajna jest, tak mi leciuchno orientem zawiała, nie wiem czemu. No i tło wymiata.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Co tam Wink)) Jakoś mi się nawaliło tych koszyków bo myślałam ,że będzie fajnie Wink))

A ptaszki mam małe serwetki i okrągłe Wink
Odpowiedz
Reklama
Wow, jestem pod wrażeniem Twoich prac i pomysłów, ale też niewyobrażalnej ilości ozdobionych rzeczy Smile

Bardzo podobają mi się pisanki, te kocie (s.229) i te kwiatowe, szczególnie wycinane, a ta wycinana pisaneczka z różą ze str.269 (ta z prawej strony, pojedyncza róża z dwoma nierozwiniętymi pączkami)- mistrzostwo! Smile gdyby była z samymi dziureczkami, bez cyrkonii, to już w ogóle mój ideał Smile
Monochromatyczne z kurkami (s.245) też są super! Ogólnie Twoje pisanki sprawiają wrażenie, jakbyś lubiła je robić, są takie śliczne i nienachalne Smile
A jajko-głowa-zabita-na-pal mnie zabiła Big Grin

Nie mogę się zdecydować, co mi się podoba najbardziej:
+ stolik w róże (s.212) - idealny byłby do decoupażowania, bardzo miło by się przy nim pracowało Smile
+ piękna różana bombonierka (s.355) pasuje chyba wszędzie
+ super klimatyczne zakładki (s.328)
+ kuferek z damą wśród róż (s.26) jest taki romantyczny i śliczny! (ta dama to wydruk czy taki super papier?) Smile
Odpowiedz
Hania, zapomniany? Przypomniany Wink Te cienie kolorków to pewnie Twój magiczny malować (pomagier znaczy) ?
Odpowiedz
Jak odpalam aerograf to psikam wszędzie Wink))

GosiaMdecu... Chciało Ci się przeglądać aż tyle stron?
Nie mniej bardzo dziękuję za miłe słowa Wink
Pisanki uwielbiam robić. Chyba najbardziej ze wszystkiego Wink))
Odpowiedz
Słoiczek wymiata Smile bardzo mi się podoba, serwetka superowa jest, ptaszki przeurocze i super wyglądają na tym słoiczku. No i bardzo fajny pomysł z tym relefiem na wieczku Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 43 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl