Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Dziękuję jeszcze raz Wink))

Gosia.... Warto chociaż raz spróbować Wink))

Bardzo polubiłam tę serwetkę to i butli się też ją dostało Wink))
           
Odpowiedz
Reklama
Jak przeczytalam tytul watku, mysle: lawendaTongue
A tu butelczyna. Pienka. Kolory super. Juz wyobrazam sobie jak musi sie na zywo mienic.
Odpowiedz
No bo lawendę przecież kocham co wiadomo wszem i wobec Wink))

Dziękujaski zakrętaski Wink)) I jeszcze uśmiechaski Wink
Odpowiedz
Haniu, ładna butla, ale Cię wzięło na nie Smile Ja ani jednej nie mam jeszcze na swoim koncie.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Moja pierwsza praca to była butla i taki sentyment mi do nich został. Lubię je robić Wink Tak jak łubianki Wink))
Odpowiedz
Kiedyś miałam fisia na punkcie ozdabiania butelek . Na razie mi przeszło. Mam trochę w fajnych kształtach , ale co z nimi potem robić? Mają zbierać kurz? Hania Twoje wyszły fajowsko Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Śliczna ta buteleczka Smile

a z folią, to w wolnej chwili na pewno spróbuję, bo to raczej dłuższe posiedzenie, tak mi się wydaje Wink
Odpowiedz
ulala, ależ intrygujący tytuł Wink Francja elegancja Wink ta serwetka jest piękna, też ją bardzo lubię. Powiem Ci Haniu że ona super wygląda na tej butli, pięknie to skomponowałaś Smile i jaka elegancka zawieszka Smile ja bym tylko już nie dawała tej srebrnej konturówki (bo to chyba konturówka?!)
Odpowiedz
Konturówka. Jak ją zrobiłam to też przestała mi pasować ale już po ptakach Wink))
Odpowiedz
Obie butelki czadowe. Właśnie jestem w trakcie robienia gniecionofoliowej pisany także podpatruję z zapartym tchem Wink na co kleiłaś folię?
Koronkowa również ładna, nie wiem czy tylko ja je widzę, czy one rzeczywiście tam są, a mianowicie te delikatne, bladziutkie kropeczki na białym tle. Bardzo ładne.
Poza tym zmotywowałaś mnie do zrobienia w końcu zdjęć swojej butelki, bo czeka chyba z dwa tygodnie. I nie była taka pracochłonna jak Twoje Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl