Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Cudnej urody słoik, nie dziwię się sąsiadce, że umiaru nie ma w zamawianiu u Ciebie Smile
Co do słoika: Haniu, ile Ty słodzisz?! Czy abyś już nie zrobiła sobie wcześniej jakiegoś pojemniczka na cukier do szpitala? Naughty
Abstrahując od tego, słoiczek śliczny, pastelowy, mniam!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Oby dwa słoiki są piękne !! wszystko mi się w nich podoba i motywy i wykonanie i kropki i cieniowania no i ten kraczek Big Grin z krakiem to już tak jest, że się pojawia kiedy mu się chce Sly
Odpowiedz
Irysy rzadzaSmile Sa przepiekne.
Sloiczek robiony na szybko tez ciekawy, jednak iryski go przycmily. Czy masz cos w domu czego jeszcze nie pomalowalas? Smile
Odpowiedz
ten mimowolny kraczek moim faworytem - super się komponuje na słoiczku Smile
Odpowiedz
Bardzo Wam dziękuję Wink))

Wcześniej zrobiłam słoiczek ale wydał mi się za duży więc zrobiłam jeszcze mniejszy. W planach mam maniuniuńci słoik na mielone jądra pestek moreli gorzkiej, które "ponoć" skutecznie leczą nowotwory i nie tylko. Każdego dnia jem dwie pestki ( zalecana dawka, bo pestki zawierają cyjanek) Smile
Odpowiedz
To nie było dla sąsiadki tylko dla obcej Pani z FB Wink))

Moja pierwsza podkładka pod kalendarz Wink))
           

I jeszcze różana podkładka. Nie wiem, która dla mnie zostanie bo najpierw wybierze sobie Alcia Wink)
           
Odpowiedz
Reklama
Zgadzam się z Renią. Obie cudne, ale ptaszkowa zdobyła me serce Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Taaak, obie cudne Smile ptaszasta śliczna i te wypukłości mniam! za to różana ładniutka i uniwersalna.
Odpowiedz
Dziękuję Wink))
Odpowiedz
Śliczne pudełeczka i podkładki Big Grin
Ale tempo narzucasz, Haniu Wink

Z podkładek te ptaszki z wypukłościami po prostu super, a to pudełeczko na cukier bym może zostawiła bez cieniowania (beż), ale to w sumie bez znaczenia, i tak śliczna Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl