Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Będąc na tym forum moi wciąż słyszą ochy i achy Smile Ryżowianki są słodziudkie, no po prostu rozkoszne Smile
Wciąż coś u kogoś oglądam, nie daję rady wszystkiego na raz, ale do tych ryżowianek już lecę Smile
Odpowiedz
Reklama
Ryżowianki? Cyklop
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Makaroni rzadzi. Pudelko mi sie podoba, pomysl tez. Magnesy ladne. Zabralabym ten z morskim widoczkiem.
Odpowiedz
Magnesy pozabierały Smile . Ja mam 2 Haniowe więc przeboleję Wink. Łubiankę też mam tylko w czerwone kwiatki. Pudełeczka ze skarbami Wioli nie mam, ale mogę mieć Smile.

Ryżowiankę i tildę też mam . Ciekawe która ma tyle prezentów od Hani co ja Cyklop
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Cudne pudełeczko Haniu, znowu moje kochane miśki są Smile
Odpowiedz
Buziaczki dziewczynki Wink))
Odpowiedz
Reklama
Rzeczywiście to makaron Big Grin Nie osiadasz na laurach, Haniu, zawsze coś można u Ciebie ciekawego i nietypowego zobaczyć Smile
Odpowiedz
Haniu nie dla sąsiadki łubianka tylko dla mnie.Ma już przecież to po co jej jeszcze ,a ta mi pasuje do toaletki jak wiesz.Na oknie sobie ją postawię i będę tam trzymać sadzonki truskawek.Wiola mnie to nie zastanawia kto ma więcej produków Haninej twórczości niż Ty ,ale zastanawia kogo wytworów twórczości Ty jeszcze nie masz?I kto nie ma jeszcze Twojej ,bo ja się mogę pochwalić piękną kolekcja od Ciebie Heart.Magnesy cudne.Porywam z MM i z damą.Z MM to już wiesz a dama w kawiarence pasuje do mojego obrazka i herbaciarki.Nie wiem czy pamiętasz z mojego wątku.Pudełko dla Dominika piękne.Jak przeczytałąm,ze napis to makaron szybko wróciłąm by jeszcze raz zobaczyć to co już oglądałąm wczesniej.Nie wpadłabym na to,że kluski sa na pudełku!Malgana musisz kaloryfer Hanki zobaczyć.To co ta nasza Hania tutaj wyprawia to ludzkie pojęcie przechodzi.To typ Salomona co i z pustego w próżne przeleje Smile
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Miód na moje serce i aż się rumienić zaczynam Wink))

Dziękuję bardzo Wink
Makaron dlatego, żem fujara w transferach Wink
Odpowiedz
Hania, Ty to wszystko potrafisz... Te misie na dole ostatniego pudełka bardzo mnie intrygują. Uwielbiam je. Chyba coś w tym temacie transfernę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl