Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Przepraszam- ile zrobiłaś pisanek w tamtym roku??!! Ileee?!! Ło matko... po takiej informacji chyba nie wstanę Big Grin spokokojnie możesz iść na pisankową emeryturę. I wszystkie z gesich jaj? Robiłaś je przez cały rok? Co Ty zrobiłaś z taką ilością? Przepraszam, ale nadziwić się nie mogę Twoim możliwościom przerobowym... Big Grin
Odpowiedz
Reklama
no jasne, czemu mnie to nie dziwi zę zrobiłąś pisanki...Hania jesteś niemożłiwa Big Grin jedna piękniejsza od drugiej, cudne są i wogóle dla mnie 12 sztuk to kosmos, a co dopiero 300 :O ja zrobiłam dwie, i chciałam dorobić jeszcze z dwie,ale nie wiem czy zdążę Shy
Odpowiedz
Hanulka piękne Smile . Ja zrobiłam tylko 6 + 2 duże Sad.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Ja uwielbiam robić pisanki Wink
W zeszłym roku zaczęłam tuż na początku stycznia i skończyłam na tydzień przed świętami. Sprzedały się wszystkie Wink)) Gęsie najbardziej lubię ale od początku mojej przygody z decu robiłam też kilka kurzych, strusich i przepiórczych. Pisanek zrobiłam ( tak myślę bo nie chce mi się liczyć) ok 600 szt Wink))


Dziękuję dziewczynki Wink)
Odpowiedz
Piękne są wszystkie i już sama nie wiem, które mi się najbardziej podobają. Zawrót głowy! No dobrze, wybieram te drugie czyli różane. Cudności! A błysk taki, że okulary przeciwsłoneczne wysiadają.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Och, Hanka! Zdrowa czy chora, silna czy słaba - zawsze śliczne rzeczy robisz!
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
Bardzo Wam dziękuję Wink))
Odpowiedz
Szok! Szok! Szok! Dziewczyno, Ty chyba nic więcej nie robiłaś, tylko te jajca? I, że też nie dostałaś jajkowstrętu!
A ta dwunastka, zwłaszcza różyczkowe zapierają mi dech! No po prostu perfekcjonizm w każdym milimetrze tych jaj! Smile
Odpowiedz
Malganiuś - dziękuję Wink))
Odpowiedz
Piękne te pisanki, wszystkie, nie mogę się zdecydować, która naj Smile Ale zrobienie prawie trzech setek pisanek stanowczo przekracza moją wyobraźnię... 50, no może, jakbym nie miała dwulatka na głowie, ale 300?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl