Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Magnes piękny jak i te podkładki pod kalendarze.U mnie w domu takie zawsze były..Dla takich podkładek chętnie bym i taki kalendarz sobie do kompletu dokupiła.Cudne wszystkie!
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Reklama
Bardzo Wam dziękuję dziewczynki Wink))

Tym razem puszki, którymi obdarowuje mnie moja lekarka rodzinna Wink Z każdej wizyty targam siatkę puszek po szpatułkach Wink
               

           

           

           

   
Odpowiedz
Ale czaderskie te puchy :O i jakie mają fajowy kształt :O !! Hania wraca do formy Smile Jako że jestem pierwsza zabieram pierwszą puszeczkę Cool
Odpowiedz
tak właśnie myślałam, że niedługo pogonisz nam kota jak pokażesz swoją "majówkę" Big Grin puchy świetne!mam tę pierwszą serwetkę, ale w ogóle mi się nie podobała i nie wiedziałabym nawet co z nią zrobić. U Ciebie wygląda super! jak widać ma potencjał Big Grin nie wiem która pucha naj, ale jedno wiem na pewno - bardzo fajne tła - zwłaszcza na ptaszkach i przedostatnich różach mnie się podobają Smile a, i na stokrotkach też Smile

a co do poprzedniego rzutu prac - jak zobaczyłam magnes to padłam... prawie jak Małgorzata Michała Bułhakowa Big Grin prawie... mega jest!
A w podkładkach, podobnie jak w puszkach, bardzo podobają mi się te delikatne mgiełki dopasowane kolorystycznie do motywu. Tutaj dwie ostatnie Heart
Odpowiedz
Bardzo dziękuję Wink))
Przypominam, że cieniowania to praca z aerografem Wink
Odpowiedz
aaa Smile troszkę droga zabawka... ale efekty piękne Smile
Odpowiedz
Reklama
Dostałam od moich "dziecków" pod choinkę Wink))
Odpowiedz
Moim pięćsetnym postem wyrażę podziw nad prezentem i gratulacje takich dzieci, które wiedzą co mamie pod choinkę podarować Big Grin
Odpowiedz
Za to ich wycałowałam Wink)) Kolejnego roku dostałam dremel do wierconek Smile Normalnie wyposażają mi warsztat pracy Wink))

Gratuluję 500 i pierwszego postu Wink
Odpowiedz
Hanka! Niemożliwa jesteś! Cudne te puszki - chyba wybiorę się do lekarza i poproszę o takie puszki... Smile Chociaż takich pięknych i tak nie "urodzę"... Sad
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 81 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl