Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Ja nie mam monopolu na ozdabianie tego czy tamtego. Odgapiaj co chcesz i wcale nie musisz pytać czy tez informować Wink))
Miło mi, że się podobają Wink
Odpowiedz
Reklama
No kur...czaczki, te Twoje Haniu chlapańce... fajnie Ci idzie, oj fajnie. Oba słoiczki pięknie wyszły, ale ładniejszy zabrała Natabusek.
Odpowiedz
Prześliczne słoiki, Haniu. Cud-miód, oba mi się po równo podobają.
Odpowiedz
Chlapańce Wink))
Odpowiedz
Przecudnie słodkie ! Big Grin
Odpowiedz
no to tak:
Hanka-łubianka zawsze spoko Smile jako specjalistka od łubianek zdradź mi, proszę, czy jakoś szlifujesz, przygotowujesz te łubianki? ostatnio popełniłam jedną inspirowana Twoimi owocowymi łubiankami i aż tak mi dziwnie bez papieru ściernego...
słoiczki na przyprawy bardzo ładne z odsłoniętymi nóżkami a najbardziej te okienka w słoiczkach... kurka, pierwsza klasa ten bzowy. I jak równo "wycięte" to okienko na wnętrze słoika!
Odpowiedz
Reklama
Łubianki troszkę szlifuję papierem a wszystko co odstaje obcinam nożyczkami Smile
Odpowiedz
Ojj...oba są przecudne ! Smile chyba się zabiorę za moje słoiki, nabrałam ochoty patrząc na twoje cuda Smile
Odpowiedz
Dziękuję dziewczynki Wink))

Ja słoiki lubię z tego względu, że każdego dnia je używam a takie ozdobione przypominają mi, że robię coś, co lubię Wink
Odpowiedz
Cudne, cudne słoiczki i aż szkoda, że już wszystkie zajumane Wink
A przy tych przezroczystych okienkach te białe kropeczki "szlaczek" to czym są zrobione?
Ja ostatnio mam pustkę twórczą ale Twoje słoiczki są świetnym obiektem do zmałpowiania...co też pewnie w przyszłości uczynię Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 49 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl