Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Nooo Hanuś... Etykieta to już nie totamto...
Chlebak w pięknych kolorkach. Kropencje... A, żeby Ci tak zatkało tego areaografa no...
Chociaż nie, Ty i tak bedziesz bryzgała, tylko łapkami.
Odpowiedz
Reklama
Hehe... Tym razem aerograf odpoczywał. Przy ostatnich słoikach też Wink

Dzięki Smile))
Odpowiedz
Szkoda, że nie chce Wam się oglądać moich prac Sad
Odpowiedz
Hania dlaczego napisałaś że dziewczyny nie chcą oglądać Twoich prac? Bo nie zostawiają komentarzy? Ja ostatnio też mało komentuję . Chyba słońce wypaliło mi dziurę w mózgu i nie potrafię napisać jakiegoś konstruktywnego komentarza Sad. Oglądam i podziwiam wszystkie prace - te pokazywane tu i na fb. To że którejś nie skomentuję o niczym nie świadczy Wink. Mówiłam Ci że motyw na chlebaku zabójczy ? Mówiłam prawda?
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Śliczny chlebaczek i te kropeczki!!!
Ja ostatnio pryskam i zmywam...bo mi ładnie wyjść nie chcą Sad
Odpowiedz
Haniu, nie było mnie tydzień, a Ty tu działasz pełną parą. Aż mi wstyd, że tyłeczek opalałam, a Ty jak mróweczka ze swoimi Chińczykami cuda tworzyłaś. Świetnie się to ogląda.
Cudne ubranka dla przypraw, super słoik - rewelacyjny pomysł z pokazaniem wnętrza pojemników. To jest ważne w kuchni. Pięknie skomponowane. I gdyby tego było mało, jeszcze chlebak. Nieprzesadzony i uroczy.
I brawa za naklejkę Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Haniu bardzo ładnie skomponowałaś kolorystycznie ten chlebak, choć wolę zamiast całkowitego zamalowywania farbą drewna np. bejcę lub lasur :-) nie mniej jednak podoba mi się wykonanie, no i ta etykietka - zazdraszczam :-)
Odpowiedz
No, bardzo Wam dziękuję Wink
Hania miała chyba kiepski dzień, że tak pomarudziła Wink))

Chlebak nie był stary. Był nowiuteńki ale z brzydkimi naciekami Sad Musiałam kupić a był jeden, jedyny taki. Wiem, że zamawiająca zachwycona a to dla mnie najważniejsze Wink
Odpowiedz
Ja też jestem zachwycona Smile Ten motyw jest piękny i nie przeszkadza mi, że reszta ciemna, choć tak jak Ania P. myślę, że bejca byłaby lepsza Smile
Odpowiedz
Pod bejcą by wylazły nacieki a to by było brzydko Sad
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 41 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl