Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Wow...Haniu gratuluję pięknej 500 ! to jest wyczyn Wink a piórniczek piękny, ale coś czuję że jeszcze zrobisz nie jeden Wink
Odpowiedz
Reklama
Piórnik śliczny. Ja bym pewnie z kropkami powalczyła, ale teraz jest też dobrze Smile
Jeśli piórnik nie będzie potrzebny, to zawsze może tam swoje skarby chować i opowiadać kolegom, że kiedyś w takie pudełka wkładano rzeczy o dziwnych nazwach jak długopis, ołówek czy pióro Wink
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Taki nostalgiczny - jak zaczynałam swoją szkolną karierę to taki miałam Smile Śliczny, ale też pomyślałam o tym, czy za kilka lat taki przedmiot będzie jeszcze rozpoznawalny? Obawiam się, że piórniki, książki, zeszyty to będą relikwie przeszłości Smile
Odpowiedz
Śliczny! Jeśli nie będzie już piórnik potrzebny w szkole to do skarbów się nada jak nic!
To jest serwetka?
Odpowiedz
Piękny piórnik Smile I też jestem ciekawa z czego jest motyw Wink
Odpowiedz
Bardzo Wam dziękuję Wink))

Motyw to serwetka. Mam jeszcze taki sam ale z dziewczynką.

Nie wiem, czy jeszcze kiedyś, ktoś, będzie z piórników korzystał. Może i nie ale jaka frajda będzie kiedy będzie mógł pokazać kumplom i powiedzieć, do czego to kiedyś służyło.
A może nada się do czegoś innego?
Nie tylko ja pomyślałam o zabezpieczeniu wnuka bo mam zamówienia na piórniki i to w jednym przypadku z Plastusiem Wink
Odpowiedz
Reklama
Dzisiaj wymęczona, zmaltretowana skrzyneczka z historią jak z horroru.

Było zamówienie. Skrzyneczka w wybranym turkusowym kolorze z motywem dziecięcym. Misiowa panienka się spodobała. Powstała skrzyneczka ale pani stwierdziła, że jakoś mało różu i poprosiła o przyklejenie różowej kokardki na wieczku. Takiej z materiału. No wyglądało to jak ni pies ni wydra. Wyobraźcie sobie. Wszystko w turkusie ino ta różowa kokardka.
Postanowiłam przerobić. Szlifowałam ten turkus ale to bejca więc nijak nie dawało się usunąć. Zaczęłam malować warstwa po warstwie białą akrylówką ale ciągle wyłaził turkus. Mąż powiedział, że przyniesie mi dobrą emalię, która kryje wszystko. Położyłam kolejne trzy warstwy a turkus nadal był widoczny. Nakleiłam więc serwetkę w kratkę i dodałam wstążeczkę.
Miejscami ( jak się dobrze przyjrzeć) jeszcze widać odrobinkę turkusu ale już nic więcej nie mogę zrobić. Musi tak zostać. Nie jestem za bardzo zadowolona ale i też nie jest chyba najgorzej.
[Obrazek: e34a87d911280231gen.jpg]
[Obrazek: aa71689672681f88gen.jpg]
[Obrazek: cfeabf88a77d9eedgen.jpg]
[Obrazek: 2653d7b58fe19129gen.jpg]
[Obrazek: 7cfabc4d41480456gen.jpg]
Odpowiedz
Bardzo mi się podoba Smile Ale klientkę to bym chyba udusiła, zawsze mnie do szału doprowadzali ludzie wywracający w ostatniej chwili pracę do góry nogami, ech... ale bardzo ładnie wybrnęłaś z tej sytuacji, teraz różowa kokardka pasuje Smile
Motyw cudny i kropeczki-kółeczka ślicznie z nim się komponują. A, no i środek świetny.
Odpowiedz
I mnie wszystko gra: i niebieskości i róże Smile Śliczności Smile
Odpowiedz
Wspaniale z tego wybrnęłaś! Skrzyneczka i na zewnątrz i wewnątrz piękna!

A bejca to paskudztwo. Przerabiałam Mamie obraz gdzie rama była bejcowana. Cholerstwo wyłaziło spod farby nawet po zeszlifowaniu :/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl