Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Przeżyć nie zazdroszczę ale pudełko ładne Smile
Odpowiedz
Reklama
Bardzo Wam dziękuję Wink))
Cieszę się, że jednak nie jest tak najgorzej Wink)
Odpowiedz
Ładne pudełko, fajnie wybrnęłaś z tą kratką. Pani nie narzekała już?
Najfajniejsze zamówienia to takie: ma być taki i taki napis, szkatułka, a resztę zostawiam Tobie Big Grin
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Pani bardzo zadowolona Wink A ja zmęczona Sad

Dziękuję DeDuśka Wink
Odpowiedz
Grunt, że pani zadowolona. Teraz coś, żeby zrównoważyć poczucie spełnienia... Wink
Odpowiedz
Jeszcze raz dziękuję Wink))
Odpowiedz
Reklama
Nie mówię, że mam najlepszy zmysł co do kompozycji ręcznie wykonywanych prac, ale jak już czasami ktoś przyjdzie z "zamówieniem" to płakać się chce i nie wiadomo jak się zachować... zwłaszcza jak jest to jakaś znajoma osoba...
No cóż, udało Ci się wyjść cało z opresji Smile teraz możesz, w ramach rehabilitacji, zrobić coś "po swojemu" i bezboleśnie Smile
Odpowiedz
Jakoś teraz nie chce mi się nic robic Wink
Odpowiedz
Hania no nie wierzę że Ci się nie chce nic robić. Normalnie nie wierzę. Czyżby Reńka zabrała Twój zapał?? Chyba nic nie napisałam o dzieciowym pudełku. Motyw miodzio . Powtórzę nie wiem który już raz - ja takie kochać Smile. W środku to jakiś stempelek? Fajnie dobierasz dół i jedziesz po całości . Muszę tak spróbować tylko nie wiem kiedy . Całość D-U-D-O.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Wiolcia Dziękuję Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl