Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Jak to do zmycia? No nie!!!
Mi się bardzo podobają. Prawy bardziej, bo przepiękny motyw kwiatowy. Ale ten lewy też mi się podoba...
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
Reklama
Hania nie wiem czego Ty marudzisz ? Dla mnie super Smile. Nic nie zmywaj . A jak Ci coś się nie podoba to wiesz gdzie ja mieszkam Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Dziewczynki, bardzo dziękuję, że tak podeszłyście do tego straszydła bo ja to kompletnie się zniechęciłam.

Kiedyś miałam Dalę i udawało się cudnie. Potem Dala się obraziła i już no to próbuję innych ale też bez rezultatów Sad
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Zostaw je, bo bardzo ładne są. Jeśli masz siłę, próbuj dalej ze spękaniami, a jeśli nie, to je odpuść. Można żyć i bez nich Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
To jest krak dwuskładnikowy Sad Też uważam, że wygląda jak jedno albo i półskładnikowiec Sad
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Dwu? Byłam pewna, że jedno... Happy
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Hej Haneczka, ja wiem o co chodzi, rozwiązanie jest bardzo proste ;o))

Ty po prostu musisz okulary zmienić ;o)))

Kupiłaś jednoskładnikowca, a efekty chcesz z dwuskładnikowca, no tak to być nie może, bo ja tam na tych talerzach to owszem widzę, ale pięknego delikatnego jednoskładnikowca ;o))))
Tak to jest gdy zakupy robi się razem z wnuczkiem i nie patrzy co się do koszyka wrzuca ;o))

Ty tam nic a nic nie zmywaj, co najwyżej gary w kuchni po obiedzie ;o)))

Buziaki babciu ;o))
Odpowiedz
Haha Wink)) Ale mówię serio. To dwuskładnikowiec. Kupiłam kiedyś w Empiku Wink
[Obrazek: 4072656f013c913bgen.jpg]
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Hania, prawda co Muszka pisze, Dalę kup. Próbowałam różnych różnistych, Dala jest najmniej kapryśna, a mi nigdy nie kaprysiła. Zmyć stepa 2 po wypełnieniu można i wodnym lakierować. Dala jest najlepsza jak dla mnie.
Odpowiedz
Nie podejrzewałabym Stamperii o takie przygody.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl