Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Super pudło Smile fajny ten wzorek, no i super wymyśliłaś z tym środkiem ! Smile
Odpowiedz
Reklama
No właśnie, właśnie - fajny pomysł na środek. I takie motywy bardzo lubię Smile Zainspirowała mnie Twoja praca, bo w pracy trzymam kilka swoich szpargałów w pudełku po butach. No a takie zwyczajne pudełko to brzydkie... Tongue
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
Cieszę się, że Wam się podoba Wink Alcia też bardzo zadowolona i mam dorobić jeszcze mniejsze o tym samym wzorze Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Rewelacja! Z takiego nic takie coś! I ten środek z drugiej warstwy - bomba.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Pożyteczna Hanuś jesteś niebywale. A co pomysłowa..! Fajne pudło, na pewno lepiej wygląda niż oryginalne. To zupełnie nie moje terytorium kolorystyczno-motywowe, ale przemiana jak najbardziej pozytywna.
Odpowiedz
Dziękuję dziewczynki Wink)

Ja też nie za bardzo się czuję w tych klimatach mimo, iż swego czasy haftowałam "po kaszebsku"
Ala lubi więc jej takie rzeczy robię Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Pomimo że nie jestem fanką takich folkowych motywów - ten akurat mi się podoba . Może dlatego że taka fajna kolorystyka . Super Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
W domu pewnie do niczego by mi ten motyw nie pasował, ale od zawsze go lubię. I mogłabym takich pudeł kilka mieć na tzw. duperele.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Ja już dawno przestałam patrzeć na to, czy mi coś pasuje czy nie. Mam to, co lubię. Nawet jeśli będzie wyglądać jaj na jarmarku. Życie jest za krótkie by rezygnować z przyjemności Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Zastanawiałam się kiedyś nad kupnem tych serwetek ale wydawały mi się nieciekawy.
Na Twojej pracy widać ich urok a pomysł z wykorzystaniem drugiej warstwy genialny!Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl