Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
sęk w tym że ja mam duużo czasu, ale jak pomyślę o tych nieszczęsnych podkładkach to mi się odechciewa decu, a pomalowałam już farbą puszkę i butlę i czekają na zdobienie
Odpowiedz
Reklama
uuuu.....Hania piękny ten chustecznik, no podoba mi się okrutnie! ja bardzo lubię tą serwetkę, mam jej całe opakowanie Smile kapitalny pomysł z tą drugą warstwą serwetki Smile i sory memory, ale musisz zrobić sobie nowy bo ten ja ZABIERAM Smile
Odpowiedz
Taborecik bardzo mi się podoba.Taki jak ja lubię.Chustecznik inny niż wszystkie.Nie pomyślałabym,ze to serwetka.Uroczy.
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Merilon napisał(a):uuuu.....Hania piękny ten chustecznik, no podoba mi się okrutnie! ja bardzo lubię tą serwetkę, mam jej całe opakowanie Smile kapitalny pomysł z tą drugą warstwą serwetki Smile i sory memory, ale musisz zrobić sobie nowy bo ten ja ZABIERAM Smile
Właśnie miałam pisać, że ta serwetka z Tobą Mer mi się kojarzy Smile

Haniu, chustecznik super! A że dla siebie, to już bomba!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Bardzo Wam dziękuję Wink))

Natabusku... Powoli wyprzedaję serwetki. Tydzień temu poszło blisko 800 sztuk. Mam jeszcze jakieś 5 tysięcy albo i lepiej. Nie będzie na nie miejsca.Sad
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Taborecik idealnie ma kolorek bejcy dobrany. Super! I tak on do siadania..? Tak d...skiem..? Toż to elegancki stoliczek na kawkę.
A na chustecznik, a zwłaszcza na kropencje na nim to słów znaleźć nie umiem.
Hania, i Ty chcesz zarzucić serwetkowanie..? Nie rób tego!
Odpowiedz
Reklama
Dziękuję Wink

Virguś... Ja nie będę miała czasu. No, może będzie go bardzo mało a po drugie przerabiam warsztat na jadalnię Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
No Hanulka francja elegancja Smile. Wykropkowałaś koncertowo .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Wiolinka Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
(04-12-2016, 12:53 PM)grarut napisał(a): A ja zakochałam się w taborecie. Jest przepiękny. I teraz, póki co, nie potrafię ocenić chustecznika, wiem tylko tyle, że to fantastyczny pomysł z tą drugą warstwą.
A swoją drogą Hanka, Ty zamiast między tymi "sorami" odpoczywać, to Ty szalejesz. Jakby tak każda z nas policzyła swoje serwetki, to też doliczyłaby się tysięcySmile
No właśnie Wink Dlatego stwierdzam, że jest ich o wiele za dużo Wink))

Dziękuję Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl