Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Jeny, ale piękny motyw!
No i wykon cudny...

Tylko ta złota konturówka mi nie bardzo... pewnie przetarłabym ją lekko na biało i na całości dałabym mat...
Ale całość - cud!
Odpowiedz
Reklama
Chyba sobie kupię te kredki... Efekt jest zabójczy!!! Tylko czy ja będę tak umiała?!?!?!
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Abask wrzuć foto tych kredek skoro są sprawdzone i dają taki efektSmile
Odpowiedz
    dziękuję Wam bardzo, bardzo Wink))
Kredki są od dawna znane.

A teraz fotka akwarelowych kredek. Za te 36 kol zaplaciłam 38 zł.

Oli Wink Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Przecudna łubianka!!!!! No coś pięknego Smile
Idę do piwnicy poszukać czy jeszcze jakieś łubianki zostały, to se zgapię Twoją Smile
Odpowiedz
Tak, tak, bardzo prosimy!! Gdzie kupić takie kredki i jak się robi takie cudne cieniowanie. Taki mały instruktaż Smile
I jeśli mogę prosić o osobny wątek na to? Żeby potem nie szukać gdzie to było, tylko mieć wątek pod ręką Smile
Odpowiedz
Reklama
Dziewczyny. Kredki kupiłam na allegro.
Zaraz coś wymodzę z tym cieniowaniem kredkami. Może nie będzie to super coś tam bo ja też dopiero to cieniowanie zaczynam.
Zaraz coś wymyślę i porobię fotki. Dajcie mi chwilkę Wink))

Ataner.... Konturówka zakrywa brzydkie zszywki Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
kurde a pomyśleć, że nie wpadłam na to wcześniej, żeby tych kredek użyć do decu, miałam od dawna duży komplet, zacznę szaleć :-) u nas to się mówi nie łubianka a kobiałka :-) śliczna ta kobiałka :-)
Odpowiedz
Abasku - też mam łubiankę na tapecie. Ale moja tylko jest zagruntowana. A Twoja - śliczna. Są i cieniowania, i kropeczki. No i piękny motyw. Skąd go wzięłaś?
Pozdrawiam,
Agnieszka

http://abfdblogg.blogspot.com/
Odpowiedz
Ach, kobieto. ty niewyczerpane źródło inspiracji ... Kapitalny pomysł z tymi kredkami, a łubianka przednia. Już ją widzę wypełnioną jabłkami, gruszkami i śliwkami jako dekorację jesiennego stołu.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl