Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
To nie konturówka... Farbka. Już musi tak zostać...
A teraz muszę w maki zrobić Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Kolejne dwie pieknosciSmile Niedlugo cale osiedle bedzie na zakupy chodzic z tymi lubiankamiTongue
Odpowiedz
Abask, cudowieństwa tu wyczarowujesz ze zwykłych łubianek vel kobiałek, te wielobarwne kropeczki mnie urzekły, ślicznie to wymyśliłaś :-)wróciłam dziś z urlopu, zajrzałam a tu takie fajne letnie klimaty :-)
Odpowiedz
Suuuuuper Smile
Choć dla mnie najfajniejsza była ta pierwsza, w jabłka. Ale pozostałe też są cudne Smile
Te cieniowanie... Achhhhh... Smile
A jak sobie radzisz z przyklejeniem motywu w miejscach, gdzie łubianka ma dziury między tymi paskami? Bo mam wrażenie, że, motyw jest cały, nierozerwany, ani nie rozcięty. Pytam, bo też chcę sobie zrobić taką w jabłka, motyw jest duży, będzie nachodził na kilka kwadracików, a pomiędzy nimi są szczeliny. I co z tym zrobić?
Odpowiedz
Bardzo podobaja mi sie biale kropki na owocach, odroznia i rozswietla, natomiast cienie wokol bym troche rozciagnela, zeby sie prawie z innymi laczymy, wokol samych owocow ciemniej i coraz jasniej az do styku z innym cieniowaniem, bo teraz troche mi wisza za bardzo jabluszka i wzrok mi biegnie do zoltych obwodek, za malo dyskretne sa, ale tez i zdjecia przekolorowany wychodza. Pewnie w realu sa spokojniejsze, bardziej pastelowe Smile
Odpowiedz
Zdjęcia rzeczywiście troszke kolory wyostrzają ale cienie mogłyby być ciut jaśniejsze Wink))No, ale łubianek praktycznie już nie ma Wink

Tam, gdzie są w łubiance otwory serwetka "wisi" w powietrzu, jednak kilkakrotny lakier z zewnątrz i wewnątrz dobrze ją zabezpiecza.

Dzięki dziewczyny za komenty Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
No właśnie tak mi to wyglądało, że serwetka w miejscu "dziur" nie jest rozerwana tylko tak wisi w powietrzu Smile
No i faktycznie, łubianek już nie ma Sad W moim warzywniaku niby są, ale pani nie chce ich odsprzedać. Chyba moja w jabłka będzie musiała poczekać do przyszłego roku Sad
Odpowiedz
Dzięki dziewczynki Wink))
Kolejna łubianka. Tym razem w maczki na zamówienie Wink

                   
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
OOooooo!! Maczkową zabieram!! Smile Śliczna!!!!

Poprzednie - owocowe - też piękne, ale do maczkowej się nie umywają!
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Oklejanie łubianki po całości sprawia troszke kłopotu ale się daje to zrobić Wink))

Dzięki dziewczynki Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 82 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl