Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
(10-09-2013, 03:37 PM)wiolka42 napisał(a): Hanula ale dla mnie ta też jest extraSmileSmile.

Podoba mi się w Was ten zapał do czegoś nowego . Ja tez lubię nowości ale te wyciskanki na razie sobie daruje za dużo rzeczy mam zaczętych - w tym jedną obiecaną dla Ciebie . Niedługo listonosz zapuka SmileSmile.

Wioluś Wink)))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Hania też Cie lubię SmileSmile.
Odpowiedz
Kolory, jak powiedziano, piekne, i wcale nie trzeba wyciskac ksztaltami, jak sie okazuje, wykalaczka, czy co tam czlowiek ma pod reka tez styka Smile. Czekam na wiecej, pewnie masa masie nie rowna i trzeba trafic na te wlasciwa...
Odpowiedz
Ciekawie wyszlo. I kolorki fajowe.
Odpowiedz
haha... Już coś tam schnie i czeka na ciapki właśnie. Pewnie pobawię się jutro... Za dnia, co by lepiej kolorki widzieć Wink)))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
piękne kolory!!!!!!!!! zaszalałaś Haniu :-) kurde wpadło mi do głowy, że możnaby użyć takich filcowych serwetek, ja mam osłonkę na doniczkę filcową, wygląda jak ażurowa, cała składa się z połączonych motywów kwiatowo- gwiazdkowych, chyba z Pepco, muszę koniecznie spróbować :-)
Odpowiedz
Reklama
Nie ulega wątpliwości Exclamation kolory fantastiko wyszły.Też wolałabym wzorki kwiatowe ,ale przecież to próby i zrozumiałe,że wychodzi co tam mamy pod ręką.Tak sobie popatrzyłam,i może jakby to polecieć metalikiem to zakuwać by nie trzeba ,co?





Odpowiedz
Hehe... Można i zamiast kucia wyciskać Wink))
Jutro popracuję nad nową rzeczą. teraz szpachla jest sucha ale już zbyt ciemno na malowanie Wink

==========================================================================

Dzisiaj mija 5 dzień jak nie palę Wink) Uważam to za wielki sukces i jestem z siebie dumna Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
(10-09-2013, 11:35 PM)abask napisał(a): ==========================================================================

Dzisiaj mija 5 dzień jak nie palę Wink) Uważam to za wielki sukces i jestem z siebie dumna Wink)
Gratuluję i tak trzymaj! A ja trzymam kciuki za Ciebie Smile
Odpowiedz
Ja też trzymam kciuki SmileSmile. Papierosy - fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj Wink.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 86 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl