Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
#21
Hm... Nie będę się zachwycać, bo byłabym nieszczera - te sospesa i reliefy na skrzyneczce to kompletnie nie moje klimaty. Ale techniki ciekawe, rzadko spotykane. Na tym pudełku to jest jakiś szablon? Odkryj trochę warsztatu Big Grin
Butelki jasne znacznie bardziej mi się podobają, szczególnie ta z kwiatami, jedńoczesnie delikatna i bardzo ekspresyjna.
Odpowiedz
Reklama
#22
Wszystkim bardzo dziękuję Wink)
Jeśli chodzi o skrzyneczkę. Na wieku jest wzór ze szpachlówki. Na całość naklejona srebrna, spożywcza folia kuchenna. I na to farbki i lakier Wink                    


Załączone pliki Miniatury
   
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#23
Nooo, toś dziewczyno pojechała Big Grin Decougitary to jeszcze nie widziałam, jest przepiękna! Gratuluję pomysłu i wykonania.
I butelki wspaniale, głownie ta czarno-biała, ale ta z zimowym pejzażem też śliczna. Super ornament na obramowaniu obrazka.
Kolejna czarodziejka Smile
Odpowiedz
#24
Bardzo gusto,bardzo.Podziwiam talent i wykonanie.Wszystko czyściutkie,że ach.Gitarę podziwiam najbardziej.CU-DO-WNA !!!! Nie odważyłabym się ozdobić takiego przedmiotu.Gdybym go spaprała ,zapłakałabym się na śmierć.Tobie wyszło wspaniale.





Odpowiedz
#25
Mnie się podoba butelka kwiatowo-jabłkowa, bo mam wrażenie, że to jedna sztuka na tych wszystkich zdjęciach jest, oraz srebrno-zimowa Smile
Odpowiedz
#26
Podobaja mi sie butle jasne. Piekne wzory.
A czy na tej ciemnej jest sospeso?
Odpowiedz
Reklama
#27
Dziękuję Wam bardzo Smile
Gitara ma jakieś 40 lat i najpierw ją wypaliłam wypalarką jak miałam jakieś 14 lat Wink Jeśli chodzi o ornament na butelce to nie jest on moim dziełem. To papier ryżowy z takim nadrukiem Wink
Tak wyglądała moja gitara wcześniej i dorzucam jeszcze mój laptop Wink
Shanna... To jest sospeso Wink
Vika... To jest jedna butelka Wink
Erato... Na pudełku jest szablon. Kupiłam go w UK Wink
       
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#28
Wypalane????
Odpowiedz
#29
(04-13-2013, 09:28 PM)Shanna napisał(a): Wypalane????
Swego czasu były takie wypalarki na prąd prod. rosyjskiej Wink)
Jak ją znajdę gdzieś w piwnicy to pokażę. nie mam jednak pojęcia czy ona gdzieś tam jest.
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#30
Ja mam wypalarke, calkiem nowa. Kiedys probowalam, ale do tego musi byc dobre drewno.
Sezonowo pojawiaja sie w lidlu z kilkoma ozdobnymi koncowkami. Cena tez ok.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl