Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Justysine próby
#1
Witam Wszystkich,

KOlega przyniósł do pracy swoją pierwszą pracę - herbaciarkę. Zobaczyłam i wiedziałam że muszę spróbować. A to moje decu Smile


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
Reklama
#2
Justynko, Twoje prace wyglądają nieźle, ale trudno coś więcej powiedzieć, bo zdjęcia malutkie. Zapraszam też do witalnika, napisz kilka słów o sobie, chętnie tu widzimy wszystkich wciągniętych w wir decoupage'u.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#3
Zapowiada się ciekawie, tylko trudno ocenić Smile
Odpowiedz
#4
Proszę Was o radę jak podmienić zdjęcia na większe.?
Odpowiedz
#5
Najprostszy wg mnie sposób to skorzystać z programu Microsoft Picture Manager, który powinien być razem z Windowsem.
Jest tam opcja edytuj obrazy a w niej przycinanie, zmniejszanie i kompresowanie zdjęć.
Najpierw możesz przyciąć zdjęcie, tak by usunąć niepotrzebne tło. później skorzystać z opcji kompresowania z myślą o dokumentach lub stronach web. Jeśli zdjęcie po tych zmianach jest niewiele większe niż 200 kB, używam funkcji zmniejszania i zmniejszam do np. 95%. Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale udaje mi się uzyskać w miarę wyraźne i duże zdjęcia, których rozmiar w kB umożliwia wklejenie do postów.
Odpowiedz
#6
ja tez nie Smile
Odpowiedz
Reklama
#7
Fotki były, tyle, że zniknęły.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#8
Rozmiar zdjęcia można też edytować w programie Paint, który jest w każdym pakiecie Office. Ale raczej miewamy problemy ze zbyt dużymi zdjęciami, a nie zbyt małymi... Nie wiem, jaki miałaś format pierwotny zdjęcia i dlaczego zrobiło się malutkie.
A w ogóle coś próbowałaś wklejać, bo nic nie ma?
Odpowiedz
#9
A gdzie fotki?
Odpowiedz
#10
Już są ponownie. Trochę to trwało Smileale udało się wkleić większe. Oglądajcie, komentujcie. Czekam na podpowiedzi co mogę zrobić lepiej
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl