Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transferowe pudełka z użyciem mod podge
#21
Bardzo podoba mi się tło pod druga dziewczynka, świetnie postarzone, kilka subtelnych przejść kolorystycznych. Lubie tez wszelkie dekory, dodatki, wiec porywam narożniki z czwartego kufra Smile, tam tez zresztą się dużo, ale w stonowany sposób dzieje, świetnie!
Odpowiedz
Reklama
#22
(05-23-2013, 11:46 AM)Aleksandra240 napisał(a): Erato relief wycięty jest z papieru wizytówkowego . Za pomocą big shota Smile
Świetnie wygląda - te scrapowe zabawki to jednak są fajne Big Grin
Odpowiedz
#23
Piękne "wypociny" ta z baletnicą naj, naj... Cudne kolorki na niejSmile
Odpowiedz
#24
Oglądam Twoje prace z prawdziwą przyjemnością. Widać lata praktyki. Smile
Odpowiedz
#25
Oba śliczne bo super wykonane. Jednak ten z baletnicą chwyta mnie za serducho i uważaj bo ja bardzo wrażliwa jestem i nie mogę tak się podniecać Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#26
hehehe ok Abask . Ciesze się , że Ci się podoba . Prawdę mówiąc niezle się nawyginałam nad ta baletnica aby dobrać te odcienie błękitów
Odpowiedz
Reklama
#27
I wyszło pięknie Wink) Wszystko tam pasuje do siebie Wink
Nawet to, że wzór z wieczka zaszedł czubkiem puenty na bok też pasuje. Wygląda jak zagięte palce Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#28
Fajne pracki, pełne klimatu Smile Mi najbardziej podobają się tełka, boczki, te plamy, cieniowania, bo one także tworzą ten klimat, jak na staro, to po całości Smile
Odpowiedz
#29
To I ja sie dolacze do pochwal. Nie moge sie tylko przekonac do tych doklejanych dekorkow, ale kto wie...moze kiedysSmile
Odpowiedz
#30
Dzisiaj pracowałam nad lampionem z wykorzystaniem pasty 3 D może jutro uda mi sie skończyć to coś podrzucę z fotek . A dla chętnych krótki kursik będzie . A swoja drogą co sadzicie o tym aby stworzyć nowy dział np o nazwie KROK PO KROKU . Czyli filmiki instruktażowe , kursy z opisami i fotkami ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl