Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transferowe pudełka z użyciem mod podge
#61
jak dla mnie naj jest deseczka - dobra kompozycja, dobre wykonanie.
w drugiej doniczce za mocne te ranty tak sie odznaczają - ja bym pobieliła
pierwsza doniczka za to super- najbardziej ten rumianek a dole spadający na ramkę - tak zdecydowanie brawo!
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Reklama
#62
a mi wlasnie ten braz wpadl w oko, swietnie do srodka przechodzi, no i widze, ze to komplet caly powstal piekny. pierwsza, kolazowa bardzo ciekawa, kolor i ornamentowe tlo. natomiast na deseczce te przeciereczki nie az tak bardzo mi sie widza, motyw mi pod nimi ginie, a same troche jak myjka pociagniete, starte, a nie przetarte wyszly. bardzo wysoki poziom wszystkich prac, wiec tez sie tak dokladnie czepiam, bardzo subiektywnie zreszta Smile
Odpowiedz
#63
Bardzo ladnie wykonane. Podobaja mi sie przecierki na deseczce.
Druga faktycznie ma troche za ciezki rant, ale mozna sie przyzwyczaic.
Ogolnie jest pieknie.
Odpowiedz
#64
Mnie się komplet podoba Wink I na deseczce, rzeczywiście, ślicznie wyglądają przecierki Smile
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#65
Dziękuję Wam moje drogie za cenne uwagi Smile . Mimo , że jest 2.30 w nocy to jestem właśnie w trakcie tworzenia . Jakoś tak mnie naszło , że w nosie miałam godzinę. Ważna jest wena Tongue a co Smile
Odpowiedz
#66
Decha i doniczka śliczne,przecierki rewelkaSmile
Odpowiedz
Reklama
#67
Skończyłam do 5 rano siedziałam nad ta szkatułką taką wczówę miałam Tongue . Co sądzicie ?


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#68
Bardzo ciekawa kolorystyka, fajne starzenia... nie wiem tylko czy sama postarzałaś, czy te postarzenia już na motywie były...
Odpowiedz
#69
Sama patyną Smile + popryskałam pędzelkiem z odrobina rozcieńczonej wody aby wyglądało jak stare zachlapane zdjęcie Smile
Odpowiedz
#70
Bardzo ładna staroć.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl