Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biżu każdy może - Mod Podge Dimensional Magic uaktualnienie
#51
Oli, Ty to jesteś chodzące laboratorium chemiczne Big Grin
Nic fioletowego nie było! Na gołą foremkę metalową (nie mam pojęcia, jaki to metal) wylałam Mod Podge z domieszaną czystą miką w kolorze srebrzystobiałym oraz odrobiną złotobrązowej. W to po prostu wetknęłam muszelkę i tak to zastygło. Z wierzchu muszelka jest trochę przetarta pastą Pentartu, a potem wszystko psiknięte lakierem akrylowym. Może na muszli coś było? Nie szorowałam jej przed umieszczeniem w wisiorku Big Grin
Na innych zawieszkach Mod Podge też miało kontakt z tym metalem, a jednak nic takiego się nie dzieje.
W sumie źle to nie wygląda, jednak wolałam wersję perłowobiałą... No, ale teraz zawsze mogę powiedzieć, że mam wisiorek z zielenią Rinmanna Tongue
Odpowiedz
Reklama
#52
No jak ja moglam przeoczyc te wszystkie pieknosci!! Smile. Cudne sa miki pod magikiem. Oczywiscie juz zakupiona buteleczka, czekam z niecierpliwoscia az dotrze, kafeleczki bede robic Smile I dzieki za rady odnosnie lakierowanie, itp. chociaz w chemiczke sie nie bede na wyrost bawic, moze jakis kolega Rinmanna samoistnie sie trafi Smile
Odpowiedz
#53
Domi ale lakieruj koniecznie, bo bez tego Ci to wszystko zmatowieje na bank.
Odpowiedz
#54
Dobrze, ze to odkrylas, kto by pomysla... tak gruba warstwa.. i nie wspominaja w instrukcji obslugi Smile
Odpowiedz
#55
W tej białej mice mógł być tlenek cynku, to sie daje jako białą bazę wszelkich formuł kosmetycznych.
Nata, dlatego nie rozpaczam Smile Może być muszelka w morzu, no nie?
Domi znalazłam to o tym lakierowaniu na jakimś forum anglojęzycznym, dzięki Oli, bo ona najpierw coś znalazła, ze są problemy z tym preparatem. Ale lakierowanie faktycznie zapobiega matowieniu, no przynajmniej na razie...
Odpowiedz
#56
Boskie kolorki. Fajnie, ze cos z czyms zareagowalo.
Odpowiedz
Reklama
#57
o jejku mam chyba niezłe tyły w chemii :-) piękny wisior muszelkowy, jestem nim oczarowana właśnie ze względu na kolory :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl