Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U Teśki.. szkatułkowo ciąd dalszy str 29
Dla mnie troszkę za skromne, ale skoro takie było zamówienie, nie odzywam się Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Baletnica mi się podoba a moja sąsiadka by ją zaraz porwała do kolekcji Wink))
Odpowiedz
Hmm....a dla mnie na tej zawieszcze z baletnicą brakuje delikatnego cieniowania. Bez niego praca wygląda jak by na niedokończoną, baletnica za bardzo się odgradza od tła <oO> na zawieszcze z aniołkiem już nie ma takiego ostrego przejścia i jest ok Smile
Odpowiedz
Ja tez nie czepiam sie zamowienia.
Dla mnie za czysto, czegos brakuje, a baletnica wisi w powietrzu. Kurcze...moglas jej chociac cien dac, zeby nie wisiala.
Odpowiedz
Tak, szara strona ma znacznie więcej wyrazu, świetne to delikatne, ale dynamiczne tło. A biała strona - no cóż, klientka jak chce, to sobie będzie patrzeć Smile
Aniołkowa mniej mnie już pociąga, ale też bardzo ładna. Lubię takie oszczędne prace.
Odpowiedz
Baletnica jest cudowna!Druga jest też przyjemna dla oka ale Baletnica wymiata!
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Reklama
no cóż same wiecie, że klient..............
znam Kasię b. dobrze i znam jej gusta
a zawieszki zrobione ściśle pod jej dyktando
i wiem, że jest z nich bardzo zadowolona
macie rację Yesmnie też tam brakuje cieniowania
chociaż na brzegu jest takie bardzo delikatne
czego na zdjęciu nie widać, no a biała strona
to już mi całkiem nie pasi
ale byłam zadowolona ze wywiązałam się z wymagań Taz
pięknie dziękuję za wszystkie opinie HeartHeartHeart
Odpowiedz
Z tym cieniowaniem to chyba nie wyraziłam się jasno. Ja rozumiem co klient chce to jego, miało być białe tło to niech będzie, nie chodziło mi o naciapanie czegoś wszędzie tylko o delikatny zarys wokół baletnicy, taki jak by cień, wtedy by to wyglądało bardziej 3D i baletnica nie wyglądała by jak by wisiała w próżni Wink
Odpowiedz
(10-24-2014, 02:20 PM)Merilon napisał(a): nie chodziło mi o naciapanie czegoś wszędzie tylko o delikatny zarys wokół baletnicy, taki jak by cień, wtedy by to wyglądało bardziej 3D i baletnica nie wyglądała by jak by wisiała w próżni Wink
kochanie bardzo dobrze Cię zrozumiałam Smileco miałaś na myśli
i nawet to proponowałam Kasi, ale ma być czysto, biało.....
więc jest Shy
Odpowiedz
hmmmmm, niby inwestor nasz pan, ale ja bym się jednak uparła jak osioł, żeby dodać choćby kreskę pod nogami jako lekki cień. Pamiętaj Tesiu, że robiąc pod kogoś niekoniecznie trzeba się sztywno trzymać zaleceń, ponieważ czasem inwestor pojęcia nie ma o kompozycjach i w ogóle sposobach choćby wtapiania motywu w tło. Takie wg mnie niedokończone prace oglądane są potem przez mnóstwo osób i tylko Ty na tym tracisz. Jeszcze niestety uczepiłabym się o sposób wycięcia baletnicy, bo widać ewidentnie, że to wycięty z papieru/serwetki motyw. Następnym razem nie bój się zanurzyć pędzla w farbie o spójnym z motywem odcieniu, jednak lekko rozwodnionym, aby przy krawędziach pociągnąć i je trochę złagodzić. Mam nadzieję, że się nie pogniewasz za słowa krytyki, ale po to tu jesteśmy, aby mówić szczerze co się myśli :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl