Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U Teśki.. szkatułkowo ciąd dalszy str 29
#11
(07-17-2013, 10:03 PM)Kruszyna napisał(a): już gdzieś widzialam ten dzbanek....ale wtedy jeszcze nie zardzewial Smile
teraz bardziej mi sie podoba!
Kruszynko mnie też taki zardzewiały Big Grin lepiej się podoba
dziękuję wszystkim za sympatyczne wpisy Heart
a zarazem jest mi przykro że niektóre z Was nie mogą powiększyć zdjęć, mogę wstawiać od razu zdjęcia powiększone, tylko nie wiem
czy się załadują czy nie będą za duże Huh
Odpowiedz
Reklama
#12
I po co to tyle pracować nad glinianym dzbankiem by wyglądał jak zardzewiały, nie lepiej to od razu zardzewiały ozdobić Smile Smile Smile.
Bardzo fajny dzbanuszek. Zakładka do mnie niespecjalnie przemawia, ale to chyba wina zdjęcia.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#13
(07-17-2013, 10:47 PM)jomajka12 napisał(a): I po co to tyle pracować nad glinianym dzbankiem by wyglądał jak zardzewiały, nie lepiej to od razu zardzewiały ozdobić Smile Smile Smile.
ba kiedy w domu pod ręką był tylko glinianyTongue a zardzewiałego i w piwnicy bym nie znalazła, więc go sobie pordzewiłam Huh
Odpowiedz
#14
(07-17-2013, 10:36 PM)Teśka napisał(a):
(07-17-2013, 10:03 PM)Kruszyna napisał(a): już gdzieś widzialam ten dzbanek....ale wtedy jeszcze nie zardzewial Smile
teraz bardziej mi sie podoba!
Kruszynko mnie też taki zardzewiały Big Grin lepiej się podoba
dziękuję wszystkim za sympatyczne wpisy Heart
a zarazem jest mi przykro że niektóre z Was nie mogą powiększyć zdjęć, mogę wstawiać od razu zdjęcia powiększone, tylko nie wiem
czy się załadują czy nie będą za duże Huh
Żeby wstawić zdjęcia jako załączniki, musisz je zmniejszyć tak żeby nie miały wiecej niż 200 kB. Albo wstawiaj większe przy pomocy czegoś typu imageshack.
Odpowiedz
#15
(07-18-2013, 12:32 AM)muszka napisał(a): Szkoda, że nie wiedziałam że będziesz robiła, bo mam taki sam, to mojemu bys rdzy dodałaBig Grin
Muszka nic straconego, dawaj ten dzbanek to go też pordzewię Big Grin

a teraz cykadełko
[Obrazek: zegar.jpg]
[Obrazek: zegar.jpg]
[Obrazek: zegar-w-roze.jpg]
Odpowiedz
#16
Ładny - lubię zegarySmile.Teresko jesteś w moich ulubionych na GarnkuWink
Odpowiedz
Reklama
#17
Nadrabiam zaleglosc Smile, jak to nie ma maziajow? A ten piekny rant ze szlachetnej rdzy, to pies? Super Ci to wyszlo Smile I jak pieczolowicie wyciete te sloneczniki...
a zegarek ma eski z serwetki czy stemplowalas? i tez starannie wyciete motywy, bardzo dobrze wykonczony, jestem na tak! Smile
Odpowiedz
#18
U Teśki zegar cyka....
Czas szybko umyka....
Godzina za godziną...
Tak lata przeminą....

Teśkuuuuu.... Śliczny ten Twój zegar Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#19
Wiolka miło mi i dziękuję
Dominisiu ? chodziło na tym pierwszym zdjęciu, gdzie nie ma jeszcze
tej szlachetnej rdzy - kurcze, a od kiedy rdza jest szlachetna? Huh pierwsze słyszę,
jak to się człowiek uczy całe życie
na cykadełku to jest serwetka
Absku rymowanka super
Muszko cykadełko wybłyszczone, cyka na ścianie
i zostanie takie jakie jest
Odpowiedz
#20
I znow nie moge sie poprzygladac bo mi fotki nie wstawi innej buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu. Nie mozesz jak wszyscy wstawiac zdjec??? Ja Cie mam jako spam albo wirus i za cholerke komp mi ni fotki nie wyswietli. buuuuuuuuuuuuuuuuuu
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl