Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U Teśki.. szkatułkowo ciąd dalszy str 29
W tych magnoliach to nawet to "zamkniete" Mniej boli.
Ładnie, oj ładnie Smile
Odpowiedz
Reklama
Wszystko powiedziane.
Mnie sie podoba a do napisu mam takie same odczucia jak Oli.
Odpowiedz
miło mi że nie moja Naughtyzawieszka
podoba się Wam dziewczynki,
pani chciała czarny napis, powiedziała i dostała
to co chciała, ooo nawet się niechcący zrymowało Wink
Odpowiedz
O, i już !!! Poezją podszyte, przypieczętowane Smile
Odpowiedz
Zawieszka bardzo ładnaSmile Osobiście zrobiłabym delikatniejszy napis, ale jak to mówią klient nasz pan. Skoro Pani chciała czarny to taki dostałaSmile
Odpowiedz
dzięki dziewczyny że odwiedzacie mój wątek
i za miłe wypowiedziYes
to teraz szkatułka która powstała oj spory czas temu
na imieniny koleżanki, wiem że Bożenka była zachwycona
prezentem
           
Odpowiedz
Reklama
Teśko ! Smile Weszłam obejrzeć Twoje pracę by poznać trochę jaki jest Twój styl. Są piękne, zegar bomba!
Ale czy nie myślałaś żeby dodać do swoich prac troszkę cieniowań? Np w skrzyneczce gdzie są kwiaty lub na niektórych butelkach.
Ja cieniowania omijałam szerokim łukiem bo wydają mi się bardzo trudne ale właśnie zakupiłam specjalne medium opóźniające i będę próbowała coś wymodzić Wink
Odpowiedz
Ja bym jeszcze pomalowała jakąś jasną farbką albo bejcą wnętrze szkatułki, bo boki takie gołe. Co myślisz? Smile
Odpowiedz
Szkatułka bardzo mi się podoba. Myślę, że to te róże zauroczyły przyjaciółkę Smile I ja także żałuję, że boków nie widać. Ciekawe czy jest jeszcze szansa, by je zobaczyć.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Ja mam mieszane uczucia, po pierwsze to chyba te maziaje nie pasują mi do tych róż, wydaje mi się że róże były doklejone osobno, no a jeśli to taka cała serwetka, to nie gra mi to tło z różami. Po drugie tak jak oli wspomniała, te róże w środku są w dziwnym miejscu. Ale najbardziej drażnią mnie te surowe krawędzie, tak jakoś mi nie pasują do tych bogatych róż i tego tła, tutaj tak "na bogato" a tu nagle takie łyse krawędzie. Ponownie pojawia się kwestia cieniowań Wink no i chyba dała bym więcej warstw lakieru, mat błysk obojętnie, ale więcej warst napewno. Bardzo dobrze że koleżanka była ucieszona, niech by tylko spróbowała się nie cieszyć Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl