Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wszystkiego trzeba spróbować - jeszcze kilka kartek str.92
#1
Moje pierwsze prace z origami ..........wciągają strasznie i uczą cierpliwości Wink        
Odpowiedz
Reklama
#2
Cudne. Widzialam kiedys jak koles robil takie cudenka. Nie tylko ucza cierpliwosci ale i dokladnosci. Tam przeciez jedno w drugie musi pasowac.
Odpowiedz
#3
To co ja zrobiłam to pikuś dziś widziałam na stronie prawdziwe cudeńka SmileSmile
Odpowiedz
#4
o matko, mi sie strasznie origami podoba, zerkam na ksiazki w plastycznym i czym predzej odchodze, bo za duzo sojek za ogon.. Smile
ale slicznie wyszly zwierzaki, brawo!
Odpowiedz
#5
kompletnie nie moja bajka, ale PODZIWIAM, bo faktycznie jak na początek to niesamowicie ci to wyszło :-)o matko a co będzie dalej, chwali się tu nam ładnie :-)
Odpowiedz
#6
Piękne - łabędź wymiata!
Odpowiedz
Reklama
#7
Łabędź piękny, ale ten czarno-biały ptak bardziej mi sę podoba - taki swojski i czupurny Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#8
Piekne cuda można tworzyć z tych karteczek i są tak samo wciągające jak decu Wink
Odpowiedz
#9
Nata "nadziewa" koraliki a ja jak ten świstak ..............zwijam trójkąciki Smile. Do wykonania tego koszyczka trzeba było zrobić 800 trójkącików. Trening czyni mistrza Wink. Oto moja ostania praca    
Odpowiedz
#10
O w mordę jeża, to już naprawdę zajęcie na medytacje w klasztorze Wink Niesamowite. Kojarzy mi się z koszykiem wielkanocnym. Motylka już bym sobie darowała...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl