Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wszystkiego trzeba spróbować - jeszcze kilka kartek str.92
Świetne są i niezłe kolory Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Super! I jedna, i druga mi się podobają, ale chyba jaśniejsza bardziej Smile
Ostatnio koleżanka z pracy próbuje mnie namówić na koraliki, ale to chyba nie moja bajka. Zobaczymy, może jak też będę miała decu-niemoc to po nie sięgnę Big Grin
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
o mamo, takie wzorki są chyba trudne do wyczarowania, dla mnie to czarna magia ! jednak jeśli chodzi o mnie, to jestem zwolennikiem jednokolorowych naszyjników z tych koralików Smile
Odpowiedz
Mer jeden woli Kaśkę drugi Maryśkę . Ja robię takie wzory co mi wpadają w oko . A ponieważ lubię wyzwania więc ostatnio robię głownie takie dość "skomplikowane " wzory. Taki sznur jednokolorowy to łatwizna Smile. Ale z drugiej strony dobrze wiedzieć co kto lubi Wink. Olka piękne przez duże P to jest to co Ty tworzysz Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Dokładnie, każdy lubi co innego. Ja bardzo lubię bransoletki, mam taką czarną i dwie srebrne i sobie je noszę razem lub osobno Smile Kiedyś jak byłam w markecie widziałam książkę, poradnik, jak robić te koralikowe czary-mary, był pokazany naszyjnik jednokolorowy - popatrzyłam i nic z tego nie zrozumiałam Wink
Odpowiedz
Ela dzięki Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Ale cuda! I gdybym miała wybierać ciężko by mi było bo oba bardzo mi się podobają Big Grin
Odpowiedz
b-b Wink
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Graż nie myśl tyle bo Cię zjedzą krokodyle Wink. Do lakierowania decu to dopiero trzeba mieć cierpliwość.

Renia na pintereście jest milion takich kwiatowych wzorów . Jeden ładniejszy od drugiego. OLi chyba się zatrzymałam w miejscu. Mam kilka fajowych wzorów na naszyjniki i chyba jeszcze kilka zrobię. O tych na krosnach pomyślę Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Coraz piękniejsze te Twoje koraliki Wink))
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl