Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wszystkiego trzeba spróbować - jeszcze kilka kartek str.92
#11
To nie moje klimaty, ale podziwiam cierpliwość Smile Czarny ptaszek był super, ale ten koszyczek... wymiata!!!!!!!!
Odpowiedz
Reklama
#12
(08-14-2013, 08:19 PM)Erato napisał(a): O w mordę jeża, to już naprawdę zajęcie na medytacje w klasztorze Wink

No! W mordę tego jeża!!! Big Grin
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#13
Oj dziewczyny do tego nie trzeba cierpliwości .........w origami nie ma tak że coś nie wyjdzie , może jedynie zestawienie kolorów nie pasować . Za tydzień jeśli skończymy pokaże Wam pawia . Medytacja + origami = fajny zestaw Wink.

Motylka zawsze można odczepić SmileSmile.
Odpowiedz
#14
Wiesz co Gra myślę że większym wyzwaniem są Wasze zajefajne prace decu niż origami . Te trójkąciki nie robi się tak że siadasz i je dziubasz - masz chęc to składasz nie to robisz coś innego Smile. Jak już złożysz ich tyle co potrzeba to dopiero wtedy jest frajda jak składasz taki koszyk . W ciągu godziny można spoko go zrobić. A tak na marginesie nie macie pojęcia jak te "zawijanie" wciąga - to jest nie tylko moja opinia. Wszystkiego trzeba spróbować ......więc dziewczynki która ma ochotę - do dzieła SmileSmile.
Odpowiedz
#15
Gra to jest naprawde proste tu nie ma żadnej filozofii . Teraz składam częsci do pawia juz zrobiłam 7 pawich oczek i zaczęłam składać tułów . Wiecie ile trzeba trójkącików???? ............1700 SmileSmile. Trójkąciki składam najczęściej przy porannej kawie ogladając jakiś film z lektorem oczywiście Wink.
Odpowiedz
#16
...a wiolka siedzi i składa trójkąciki... Big Grin
Odpowiedz
Reklama
#17
Gra Ty nic nie mów dziś znalazłam hello kity i musze zrobić 730 trójkącików Wink.
Odpowiedz
#18
(08-16-2013, 07:27 PM)grarut napisał(a): ... kobieto na samą myśl o tych trójkącikach dostaję cygańskiej chorobyBig Grin

....a i ja nie za dobrze sie czujeTongueTongueTongue

730- powodzenia I cierpliwosci. I koniecznie pochwal sie efektem bo choc hello kitty to nie moja bajka to chetnie zobacze jak wyszlo.
Odpowiedz
#19
Jak zrobię to się pochwale Smile nie robię jej dla siebie bo juz jestem za duża na takie zabawki Wink. Moja koleżanka ma małą Zosię która lubi takie pierdułki - dostała już ode mnie koszyczek origami i tego czarnego pingwinka . Miałam już zaprzestać origami bo nie mam co z tym robić pomimo tego że jest to bardzo wciągające , ale jak zobaczyłam tą kitty to nie moge się oprzeć Smile . Myslę że mama Zosi zrobi mi trochę trójkącików Wink.
Odpowiedz
#20
matko boska... nie wypowiem sie na temat trojkacikow, bo zamarlam z przerazenia SmileSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl