Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cześć, jestem nowa :)
#1
Cześć, jestem nowa i na tym forum, i w decoupage'u. Jestem pracującą mamą 2 dzieci. Mimo, braku uzdolnień plastycznych zainteresowałam się decoupagem. Coś tam już zrobiłam, ucząc się z filmików na Youtube. Przy okazji szukania odpowiedzi na pytania dotyczące decu trafiłam na to forum, które bardzo mi sie spodobało. Sama niestety nie mogę dzielić się swoim doświadczeniem, bo go nie posiadam Smile ale mam nadzieję, że wiele nauczę się od Was.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
Odpowiedz
Reklama
#2
Witaj Smile
brakiem doświadczenia się nie przejmuj, nabierzesz go z czasem - ważne jest, żeby powiedzieć sobie START! i zacząć... potem to już z górki Wink
Odpowiedz
#3
Witaj! Uzdolnień plastycznych to z pewnością masz więcej, niż sama podejrzewasz Big Grin Trzeba chcieć (to już masz), trochę się nauczyć (w tym Ci pomożemy) i efekty będą doskonałe Smile
Odpowiedz
#4
Witaj serdecznie Smile
Odpowiedz
#5
Czesc Marto! Fajnie, ze wpadlas, mam nadzieje, ze sie rozgoscisz na dluzej, bo bakcyl decu nie odpuszcza tak latwo.. wlasciwie mozna powiedziec, ze jest po ptokach, jak juz nakleisz pierwsza serwetke czy inny papior Smile

Witaj! Dominika
Odpowiedz
#6
Witaj! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
#7
Witaj wsrod zakreconychSmile
Odpowiedz
#8
Witam serdecznie. Życzę wytrwałości, a efekty na pewno pozytywnie Cię zaskoczą i dadzą Ci wiele radości. Smile
Odpowiedz
#9
Witaj serdecznie Wink
Każda z nas kiedyś zaczynałam swoją przygodę z decu... Ja jeszcze się uczę bo decu to bardzo rozbudowana dziedzina Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl