Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
decu moja pasja
#11
Szkoda, ze takie klopoty.... trzymam kciuki za szybkie pokonanie martwej natury Smile
Odpowiedz
Reklama
#12
A nie możesz wstawić linka do forum z imageshack'a? Może będzie duże, ale to tym lepiej, będzie dobrze widać Big Grin
Odpowiedz
#13
jeszcze spróbuje inna metodą ale to byłyby jedne z moich ostatnich prac wiec nie mogła bym pokazać od początku moich zmagań z decu

[Obrazek: gvwr.jpg]

no niestety nic z tego mogę jedynie wstawiać tej wielkości lub troszke większe lub duże bądź miniaturki bez możliwości powiększania
ale to jedno zostawię na dowód że faktycznie mam coś wspólnego z decu
ten komplet robiłam dla koleżanki na zamówienie
Odpowiedz
#14
Kuuurcze szkoda, że się nie da większych, bo z tego małego widać, że to coś ślicznego jest Big Grin Piękna kolorystyka.
Odpowiedz
#15
większe oczywiście mogę bez problemów ale bezpośrednio w poście to wtedy mogę was zasypać zdjęciami nie mogę jedynie zmniejszyć do rozmiaru miniatury bo jak zmniejszę to się wam po kliknięciu na obrazek nie otworzą
Odpowiedz
#16
to sie musi jakos dac ponaprawiac.... bo ja chce ogladac w otwarciu na wieksze!!! zapowiada sie, ze jest co...
dalej, kombinuj...
Odpowiedz
Reklama
#17
no to ostatnia próba a raczej możliwości wstawiania moich zdjęć myślę że one po prostu w tym programie były ściągnięte w złym formacie no ,ale może wam się otworzą pierwsze w miniaturce drugie większe i mogą być jeszcze większe i to sa moje możliwości już nic innego nie zrobię przykro miHuhHuh

[Obrazek: 25ri.jpg]

[Obrazek: cjqe.jpg]
Odpowiedz
#18
Witaj Smile
Zapowiada się interesująco. Szkoda, że masz kłopoty z tymi zdjęciami.
A w jakim formacie one są?
Pozdrawiam,
Agnieszka

http://abfdblogg.blogspot.com/
Odpowiedz
#19
aż takiej wiedzy na temat informatyczno elektroniczny nie posiadamHuhi tak sobie palnęłam że pewnie w złym formacie bo próbowałam już wielu sposobów i nie mogę i już a moderator nie odzywa się czy mogę wstawiać te foty czy nie więc jestem trochę w zawieszeniu ale przynajmniej oglądam wasze prace i podziwiam ich piękność staranność w wykonaniu i pomysłowość
Odpowiedz
#20
na temat zdjęć przeczytaj tu

większe możesz wklejać, tyle że to trochę "rozciąga" post i utrudnia ogarnięcie całości.
I załóż wątek w dziale Nasze prace, bo to tam pokazujemy co zrobiłyśmy, w Witalniku się przedstawiamy i witamy Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl