Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anucha pokazuje co ma: nalocik bombkowy 2013 str. 11
#31
Pudełko na waciki, a w butelce płyn do prania ręcznego. Smile
Odpowiedz
Reklama
#32
oooo, ja tam bym wlała sobie jakiś płyn do mycia buzi lub balsam, i nikomu bym nie pozwoliła tykać. mam dwóch chłopaków w domu, zaraz by mi spaskudzili taką ładną butelczynę z koronkami :-)
Odpowiedz
#33
Jest mały problem techniczny z tą butelką. Umyłam ją i zakręciłam i pod nakrętką pleśń mi urosła. Mimo mycia ma zapaszek (ta nakrętka), więc wolę do chemii niż do kosmetyków. Smile
Odpowiedz
#34
słusznie słusznie :-)
Odpowiedz
#35
(09-14-2013, 04:53 PM)grarut napisał(a): Bardzo ładny motyw. Fajny komplecik wyszedł. I myślę, że to coś dla naszej MartusiSmile

Dzięki. Kim jest "nasza Martusia"?

(09-15-2013, 01:35 PM)natabus napisał(a): Słodki komplecik, bardzo mi się podoba, cudny też motyw, to serwetka?
Miło mi. Tak, to serwetka.
Odpowiedz
#36
Bardzo ładny, słodki komplet Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
#37
pudełko fajne - choć ja bym miejscami odcieniowała wtedy wzór nabrałby wypukłosci
buyelka hmmm nie wiem jakoś coś mi w niej brakuje- myśłę że chodzi o to ze jest to pasek - ja bym zrobiła wzór na samej butelce taki bardzej nieregularny
wykonanie ok
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
#38
Jestem pod wrażeniem Big Grin
Pozdrawiam,
Asia
Odpowiedz
#39
Bardzo mi sie ten komplet podoba, butelka jest spoko, nic jej nie brakuje, przy bogatym pudelku nie musi miec wiecej. Jak motyw kwiatowy jest ladny, zadne przecierki czy kropy nie sa potrzebne, swietny ksztalt i ozdobienie! Smile
Odpowiedz
#40
Tu moja najnowsza praca. Trzy kolejne już się robią. Długo nie dekupażowałam. Pozdrawiam i dziękuję za odwiedziny.

[Obrazek: Anucha+lampionik+3.JPG]
[Obrazek: Anucha+lampionik+2.JPG]
[Obrazek: Anucha+lampionik+1.JPG]
[Obrazek: Anucha+lampionik.JPG]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl