Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anucha pokazuje co ma: nalocik bombkowy 2013 str. 11
#41
Jaki ładniutki ten lampion . Dopieszczony Smile. Te okienko i reliefy wokół niego cud malina . Robiłaś je z głowy? Chyba bym jeszcze nóżkę udekorowała.
Odpowiedz
Reklama
#42
Renia a dlaczego on nie decupażowy?
Odpowiedz
#43
Lampion piękny, taki zimowy, lodowy, jak z pałacu Królowej Śniegu Smile Eleganckie, delikatne reliefy, super.
Odpowiedz
#44
Powialo chlodem. To wyszystko przez biel.
Ale lampion elegancki. Reliefy bardzo ladne.
Odpowiedz
#45
Rzeczywiście taki zimowy już...
Brawo za aranżację Smile
Odpowiedz
#46
Brrr... Faktycznie - powiało chłodem. Ciekawe czy z zapaloną świeczką też jest taki zimny...?
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
#47
Mnie się bardzo podoba.Bardzo.Elegancki,czysty,bez zbytniego przesytu a jednak coś w sobie ma.Połączenie szkła ,białego ryżowca i perły(chyba) to jak dla mnie idealny zestaw.Aniu - ode mnie wielkie brawa-jest przecudowny.





Odpowiedz
#48
Już z kimś rozmawiałam na temat tego na ile ten lampion jest decou, a na ile nie.

Moim zdaniem jest, bo naklejałam wyrywany papier. Nie robi mi różnicy czy papier ma wydrukowany motyw czy nie. Decou to naklejanie papieru i tak też to zrobiłam. Dla mnie może ten wątek wylądować w innym dziale. Nie przeszkadza mi. Smile
Dziękuję Wam za liczne odwiedziny i komentarze. Ściągajcie sobie ile chcecie. Prawa autorskie mam ja, bo z głowy mojej powstał. Smile
Odpowiedz
#49
Nowiuteńka puszka w print room. Papier ryżowy samemu zadrukowany, lakierowane Tauch soft. Smile

[Obrazek: puszka+1.jpg]
[Obrazek: puszka+2.jpg]
[Obrazek: Puszka+3.jpg]
[Obrazek: puszka+4.jpg]
Odpowiedz
#50
Pominelam przeswietny lampion. Strasznie mi sie to reliefowe okienko podoba. Print room tez lubie, w pierwszym rzucie okiem pomyslam 'bomba', w drugim rzucie, bo pisze zaraz pod Twoim zdjeciem Smile byc moze mi czegos na tym bialy polu brakuje, jakiegos napisowego transferu....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl