Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Każdy jakoś zaczyna - Coś starego - coś nowego :) str.5
#11
moim zdaniem spęki wyszły super ja takie lubię najbardziej więc nie wiem czego oczekiwałaś ? piękne wykonanie a jeśli ty miałaś jakiekolwiek zastrzeżenia to mogłaś wypełniacza nie kłaść na twarz i wtedy wilk syty i owca całaBig GrinBig GrinBig Grin
Odpowiedz
Reklama
#12
a ja wiem czemu rzuciłaś się na kraka Tongue z moich obserwacji ( a interesuję sie decu juz kilka lat) wynika, że większość z nas swoją pierwsza pracę robiła z krakiem - tylko większość z jednoskladnikiem a Tyś od razu zaszalała i powiem szczerze że zupełnie fajnie wyszło
ale masz potencjał ciekawe co z tego będzie
trzymam kciuki
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
#13
Ojej moja ulubiona dziewczynka mam jeszcze jej kilka obrazków . Ładnie Ci wyszła - może faktycznie nie powinnaś kłaść wypełniacza na jej buzie . Byłaby wtedy bardziej wyraźna . Ale i tak mi się podoba SmileSmile.
Odpowiedz
#14
Dziękuję Kobitki Big Grin
Pudełeczka były prawie takie same, bo miały być prezentem dwóch dziewczynek - mojej bratanicy i mojej siostrzenicy, i miały być: "takie same, ale trochę inne, muszą nas zaskoczyć te prezenty i pamiętaj ciociu, że nie jesteśmy już małymi księżniczkami, a Monster High już nie jest na topie" uff koniec cytatu. No to myślałam, myślałam i wymyśliłamConfused
A, że krak nie do końca wyszedł...moja pierwsza próba krakowania, nie wiedziałam, czy i jak można to poprawić Huh a prezenty już musiały wyjeżdżać... no i nie wiem skąd te kratery...
Pozdrawiam,
Asia
P.S. Przekopuję się powoli przez Wasze wątki i najczęściej szczękę z podłogi zbierać muszę. W zasadzie to już jej stamtąd nie podnoszę i tak jak przewrócę kolejną stronę to znowu opadnie... Więc lepiej już niech na ziemi zostanie i więcej się nie obijaBig Grin
Odpowiedz
#15
(09-17-2013, 03:48 PM)gofira napisał(a): a ja wiem czemu rzuciłaś się na kraka Tongue z moich obserwacji ( a interesuję sie decu juz kilka lat) wynika, że większość z nas swoją pierwsza pracę robiła z krakiem -

Dokladnie. Kazdy kto lapie sie za decu ma kraka pod rekaSmile To chyba wynika z faktu, ze kazdy chce od razu zaczac cudenka robic, nie myslac, ze mozna bez niego sie obejsc.

Pudeleczka fajne.
Jako,ze to pierwsze prace to nie mam zastrzezenSmile
Odpowiedz
#16
Łał! Super początki!

Za dziewczynką nie przepadam, ale wieszaczki cudne są! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
#17
no no widzę że jesteś bardzo pozytywnie nastawiona do decu, wróżę ci mnóstwo pięknych prac :-) wieszaczki super, bardzo czyściutkie i staranne, pudełeczka również niczego sobie :-) przekopuj się dalej przez wątki dziewczyn, sama się od nich wiele nauczyłam, pozdrowionka
Odpowiedz
#18
Fajne, dopracowane prace (wieszczki naj Smile)
Odpowiedz
#19
Dziękuję wszystkim za odwiedziny i dobre słowo Big Grin
Odpowiedz
#20
Smile Prace bardzo poprawne "politycznie " ładne czyściutkie ,pokazuj inne jestem ciekawa tego co tam tworzysz Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl