Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Każdy jakoś zaczyna - Coś starego - coś nowego :) str.5
#21
No i popełniłam pierwsze puszki...
               
Ptaszkowa idzie jutro do koleżanki. Ma posłużyć na pędzle, którymi rzeczona koleżanka ptaszki różne w pracy popełnia, więc jeśli coś jest z nią nie tak, to mówcie, żebym gniota nie podarowała Huh
Odpowiedz
Reklama
#22
Dziękuję Oli Big Grin z tymi kropeczkami miałam trochę stresa, ale podtrzymałaś mnie na duchu - jutro się okaże, czy puszka trafiona Rolleyes
Odpowiedz
#23
Śliczne puszki, urodziwe...
A te ptaszki jak prawdziwe...
I te puszki , moja miła
to żeś cudnie pokropiła Wink))

Puszki są śliczne i tak jak Oli zabieram ptaszkową Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#24
O matko, dostałam własny wierszyk Big Grin dziękuję abasku Heart
Cieszę się, ze się podoba, bo ja zdolności plastycznych żadnych nie posiadam, a tu i gałązki trza było domalować i kropeczki w miarę równe zrobić... A że pucha idzie do plastyka z dyplomem no to stres Undecided
Wspaniałe osoby tworzą to forum, dziękuję dziewczyny Heart
Odpowiedz
#25
Patrzę i nie mogę się zdecydować ,która bardziej mi się podoba Undecided
Ptaszkowa ma swój urok ,kropeczki....fajna.Kasztanowej coś brakuje ,może jakiegoś tła? Ale z kolei jest z pięknym jesiennym motywem.No nie wiem...
A tam ,podobają mi się obie i już !





Odpowiedz
#26
Obie piekne! Sama nie wiem którą bym wybrała...

Fajnie sie robi takie puszki, nie? Big Grin
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
#27
satori - dziękuję, może faktycznie coś pociapam z tym tłem, boję się tylko, ze motyw jest na tyle bogaty, że będzie za dużo, ale spróbuję Smile
Zuza - fajnie, superaśnie i lakieru jakoś mniej trzeba - podoba mi się robienie puszek Big Grin
Odpowiedz
#28
Ataner - jeszcze popracuję nad tą puszką Big Grin
Odpowiedz
#29
W tych kropkach to chyba każda decupażystka się kocha SmileSmile. Fajnie Ci wyszły . Wszyscy się nią zachwycają więc ja wybieram jesienną Wink.
Odpowiedz
#30
Witaj! Nie miałyśmy okazji się poznać Wink Fajne te Twoje początki. Puszki cudne, szczególnie z ptaszkami.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl