Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Każdy jakoś zaczyna - Coś starego - coś nowego :) str.5
#31
Hej, a dlaczego tak pozno tu zagladam? he?
Bardzo fajne poczatki, krak Ci wyszedl doskonale, podobaja mi sie te zlote, bardziej przyproszone wypelnienia przy krawedziach - inaczej to wyglada niz zwykle. Puszka ptaszkowa jest przeurocza, zdecydowanie powinna powedrowac w dobre rece Smile

aha, jak juz telefonem, to za dnia... Smile
Odpowiedz
Reklama
#32
wiola - dziękuję, jak je robiłam to w kabinie prysznicowej się zamknęłam Big Grin
kahifoo - witaj Big Grin
Domi - dziękuję za dobre słowo, przez Twój wątek dopiero się przebijam, a czytam uważnie, bo Twoje patenty są rewelacyjne - za zastosowanie pupowych chusteczek, to normalnie powinnaś dostać jakiegoś dekupażowego Nobla Big Grin
Zdjęć staram się nie robić telefonem, ale mój normalny aparat jest tak wypasiony, że tylko mój luby się z nim przyjaźni. Cóż wygląda na to, że będę musiała go jakoś okiełznać Huh
Odpowiedz
#33
Oj, dobrze wiem, o aparat mi chodzi, kiedys pozyczylam na probe taki, matko.... tysiac ustawien i zabawy w pigule, a ciezkie to to..
postawilam na wersje w polowie i nikona, na razie sie sprawdza Smile

czekam na jeszcze, cos czuje, sie sie szybko rozkrecisz. A chusteczki to mus, nie? Jak mi dziecko wyrosnie z podcierania, to tez kartonami bede zamawiac Smile
Odpowiedz
#34
Sliczne puszeczki. Przychylam sie do tego, ze ptaszkowa naj.
Kolezanka bedzie zadowolona.
Odpowiedz
#35
No, ja też jestem na tak dla puszek Twoich Smile
Sama je bardzo niedawno odkryłam (w sensie obiektów) i się zakochałam...
i teraz to pole, leżące dotąd u mnie odłogiem, w szale i żarliwości godnym neofity uprawiam Smile
a butelek nie lubię...

Co do aparatów wszelkich - to niektóre są nam bliskie (nieważne czy proste one, czy też skomplikowane ponad miarę) i się z nimi kochamy, a z tymi innymi wcale niekoniecznie
ja wciąż tęsknię za moim Obywatelem Ce, a z Sonka, Czarną Małpą Złośliwą to się jedynie tolerujemy...
Odpowiedz
#36
pięknie zapuszkowałaś te ptaszki :-) udane masz początki :-)
Odpowiedz
Reklama
#37
Dziękuję dziewczyny Heart Aż się chce dalej dłubać.
Przebijam się powoli przez Wasze wątki - niesamowicie inspirujące, aż zaczęłam notować pomysły, żeby mi z głowy nie uciekły Big Grin
Pozdrawiam,
Asia
Odpowiedz
#38
(09-20-2013, 11:02 AM)Rapsody napisał(a): Dziękuję dziewczyny Heart Aż się chce dalej dłubać.
Przebijam się powoli przez Wasze wątki - niesamowicie inspirujące, aż zaczęłam notować pomysły, żeby mi z głowy nie uciekły Big Grin
Pozdrawiam,
Asia

Aśka, ja mam cały folder z notatkami i fajnymi pomysłami, to jest właśnie wspaniałe, że tyle można się tu nauczyć :-)
Odpowiedz
#39
Czułam, ze dobrze trafiłam Big Grin Same przyjazne duszki tu mieszkają Smile
Oli - ja też zamierzam "powyciskać" z Was wiedzę jak z cytrynek Big Grin
Ata - przyznaję, że ja też wolę kajeciki niż komputer Smile
A trzeba notować, bo duuużo wiedzy tutaj Big Grin
Odpowiedz
#40
Natabus, Grarut - dziękuję, nie spodziewałam się takiego uznania, bo to naprawdę moje pierwsze prace. Ale na pewno nie ostatnie - decou wciąga jak wir w rzece Big Grin A jak się patrzy na Wasze prace, to chce się jeszcze i jeszcze i więcej Smile
Pozdrawiam,
Asia
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl