Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzieńdoberek :)
#11
Ja tez zaczynalam od slimaka powolniaka, troche zeszlo zanim nadrobilam wszystkie watki.... takze trzymam kciuki i oczywiscie witam serdecznie!

Dominika
Odpowiedz
Reklama
#12
hahahaha Satori ja mam nadzieje, że na jakis skromny pędzelek wystarczy ( sprzedam pudełko kupię pędzelek i już Smile
Widzę Dominika że ślimak powolniak jest tutaj obowiązkową lekturą Tongue ale jest naprawdę cudny więc muszę to przeczytać - a poza tym z innych rozmów mogę się wiele dowiedziec tak więc czytam czytam czytam.....
Odpowiedz
#13
I ja stanę w orszaku powitalnym. WITAJ!!!! Czekam na Twoje próby :-)
Odpowiedz
#14
Ja się jeszcze nie witałam - więc witaj w naszych skromnych Wink progach .
Odpowiedz
#15
Dziękuję Wam wszystkim za serdeczne powitanie Smile Każdej z osobna i wszystkim razem Smile
Odpowiedz
#16
Smile Witam Mery weteranko Smile Dobrze że jest Was tu tak dużo "weteranek" jest od kogo się uczyć Smile
Odpowiedz
Reklama
#17
I ja wpadłam Cię przywitać Wink)
Cieszę się, że kolejna osoba dołączyła do nas bo im nas więcej tym weselej Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#18
Dzięki Abask Smile Witam i cieszę się, ze jestem tak miło tu witanaSmile Powiedzcie mi jak Wy znajdujecie czas żeby poświęcić się swojej pasji??? Jak dla mnie doba ma na razie za mało godzin - praca, ogród, coś dla ciała czyli zumba i basen, znajomi (bo w końcu realni znajomi są bardzo ważni a poświęcony im czas zwraca się z nawiazką prawda?) Zaczęłam robić parę rzeczy (a właściwie uczyć się) i właśnie stwierdziłam, ze przez ten weekend nie tknęłam nawet decuSad
Odpowiedz
#19
Korzystaj z życia póki się da. Znajomi są bardzo ważni... Na decu czy też inne hobby kiedyś czas się znajdzie Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#20
Rzekłabym Abask że są nawet jednym z najważniejszych elementów mojego życia hehehehehhe bez nich uschłabym jak roślinka bez wody bo ja bez ludzi żyć nie mogę Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl