Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje decu :) - Niebiański anioł ;) str.7
#11
Vika jasne, nie ma sprawy, rozumiem Wink
Odpowiedz
Reklama
#12
o qundulencja! ale nam się trafiła spolegliwa siostra w decou Smile
już Cię lubię Big Grin
Odpowiedz
#13
hahaha
Big Grin Big Grin Big Grin
Odpowiedz
#14
No proszę Vika, a ja myślałam, że Ty lubisz takie co bardziej zadziorne Tongue
Odpowiedz
#15
Taaaa....
ja mam podzielną lubowość - zadziorne też lubię, Tyś najlepszym przykładem Tongue Tongue Tongue
Odpowiedz
#16
Sporo prac jak na poczatek.
No I swiezynke poznac od razu bo ten krakTongueTongueTongue A ze chcialas opinii to masz ponizej (reklamacji nie przyjmuje) TongueTongueTongue
Prace calkiem dobre jak na poczatek. Pierwsze zdjecia/prace prosza o poprawke albo dodatki. Zestaw z rozmarynem ladny, ale motyw trudny jak na poczatek bo trzeba podmalowac tlo pod kolor motywu. Na wieszaczku na ubrania razi napis. Drukowalas na papierze od drukarki??? Strasznie sie wyroznia na tle. Przy pudelku z rozyczka tez tlo przy lodyzkach odcina sie od reszty. Moznaby podmalowac, choc teraz to juz raczej nie ma sensu. Ale na przyszlosc bedziesz pamietacTongue No I ten wszedobylski krak....ale ja za nim nie przepadam wiec sie nie liczy.
Poza tym prace czyste I staranne. Najbardziej podoba mi sie zakladka.
Odpowiedz
Reklama
#17
(10-22-2013, 03:51 PM)vika napisał(a): Taaaa....
ja mam podzielną lubowość - zadziorne też lubię, Tyś najlepszym przykładem Tongue Tongue Tongue
no coś Ty, przecież ja jestem potulna choćby baranek Angel

Ale że co masz? Lubowość? Mam nadzieję, że to nie jakaś choroba Tongue
Odpowiedz
#18
Vika, Erato poczekajcie aż się rozkręcę Wink wszak zadziorna też potrafię być a nawet bywam Smile

Shanna za opinię dziękuję, reklamacji nie wysyłam. Napis na wieszaku wycięty jest z serwetki.
Odpowiedz
#19
Ho ho ho!!! Smile

Ładnie sobie poczynasz! Smile I krak Cię słucha - mnie nigdy nie chciał, to z niego zrezygnowałam całkowicie Undecided
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#20
Ładne decu - początki, zapowiada się, że im dalej w las tym lepiej będzie ci to wychodziło, wprawisz się w cieniowaniach, postarzeniach itd i będzie coraz piękniej. Póki co brawo za szkatułkę i zakładkę, bardzo ładnie Ci wyszły te dwuskładikowce. Z chęcią będę tu zaglądać :-) pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl