Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lost in iceland przedstawia...
#1
Nareszcie się zebrałam, żeby zrobić zdjęcia i pokazać Was, co takiego zrobiłam, a raczej nabroiłam, ale tu się pojawia przeszkoda, bo wszystkie zdjęcia okazują się za duże i nie chcą się wstawiać na forum. Założyłam więc specjalnie bloga: http://inzynier-artysta.blogspot.com/ Zapraszam Smile Niewiele tego na początek, ale stopniowo będę coś dodawała Wink
Odpowiedz
Reklama
#2
Nie wiem, czy nie lepiej abyś pozmniejszała zdjęcia i jednak wrzuciła tutaj Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#3
Zmniejszenie zdjęć to raczej nie problem.. Jak Ci się wątek rozwinie, to trudno będzie dyskutować o pracach, nie mając ich bezpośrednio w wątku, więc jednak spróbuj.
Obejrzałam Twoje pierwsze prace - naprawdę nieźle Ci poszło. Fajnie zrobiona puszka, wprawdzie bardzo nie lubię egipskich wzorów gdziekolwiek poza Karnakiem czy Luksorem Smile, ale nieistotne - nieźle przyklejona serwetka, chociaż nie ustrzegłaś się małych zmarszczek, ale to się zdarza na puszkach bardzo często nawet wprawnym dekupażowiczkom; i bardzo ciekawe wykończenie tymi złotymi płatkami.

Na doniczce zrobiłaś ciekawą kompozycję, jednak na górnej części dość wyraźnie widać granicę serwetki (wyrywaną jak sądzę). Trzeba to było dokładnie wyciąć w tej części. Paski są namalowane czy naklejone? Jeśli malowane, to trzeba by dokładnie podmalować zielenią lub bielą przy krawędziach motywu.
Deseczka z aniołem bardzo fajna - szczególnie ta strona na pierwszym zdjęciu, dobrze wycieniowane/postarzone, troszkę złota, bardzo OK. Mogłaby jeszcze zyskać, gdybyś przyciemniła np. patyną krawędzie deski.
Odpowiedz
#4
Dziękuję Ci bardzo Erato Smile sama do końca jeszcze nie wiem jak powykańczać prace, a twoje rady na pewno będą dla mnie bardzo cenne. Popracuję jeszcze nad nimi Smile Paski namalowałam, przyklejając w niektórych miejscach taśmę malarską.
Odpowiedz
#5
(11-21-2013, 01:28 PM)lost in iceland napisał(a): Paski namalowałam, przyklejając w niektórych miejscach taśmę malarską.
no to bardzo dobrze, wystarczy wziąć mały pędzelek i starannie obmalować motyw odpowiednio na zielono lub biało, i będzie idealnie. Fajny pomysł w ogóle z tymi paskami Smile
Odpowiedz
#6
I ja jestem za zmniejszeniem zdjec I wstawieniem ich tu. Po blogach nie lubie skakac.
Odpowiedz
Reklama
#7
Hej, podobaja mi sie prace zza plotu Smile, ale sprobuj poszperac w sieci, popytac i nauczyc sie zmiejszania zdjec. Ja swoje otwieram, ide na gornym pasku do 'narzedzi' - 'zmien rozmiar' (jakos tak bedzie po polsku zapewne, tak naprawde to widze 'adjust sizeSmile, potem wstukujesz cyferki odpowiednie, tak zeby bylo 200 mb (u mnie ciut powyzej tez lapie) i juz! Pamietaj, zeby zaznaczyc opcje zmniejsz w pikselach, bo mozna jeszcze kazac dostosowac do wartosc w calach, mm, centymetrach itd. Wystarczy, ze wpisze cyfre ok 950 w polu 'szerokosc', a 'wysokosc' sie sama poprawia. Pobaw sie, to jest prosta funkcja! Powodzenia! Smile
Odpowiedz
#8
               

Próbowałam pocieniować aniołka patyną. Przed lakierowaniem myślałam, że przegięłam, ale po nałożeniu lakieru mocno zbladło, więc może tego nie widać, szczególnie po bokach deseczki.

   

A tu deseczka z makiem Smile
Odpowiedz
#9
Jak mam wybierac to wybiore deseczke bo aniolkow w ty m wydaniu nie trawie.
A mak sliczny. Troche ciemno wyglada, ale to moze wina zdjecia. Tylko wydaje mi sie, ze przydaloby sie tam jeszcze troche lakieru.
Odpowiedz
#10
Jeżeli nie chcesz zmniejszać zdjęć to możesz powrzucać na jakiś hosting zdjęciowy i podać bezpośredni link. Podczas tworzenia nowej wiadomości w menu masz funkcję "Wprowadź obrazek" i tam wklejasz link.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl