Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
#11
Oooo.. początki super ! (na pewno początki? Wink).
Wszystkie prace czyste i staranne. Zakładka z gitarą superancka !
A i wieszak niczego sobie.
No, no, no... Smile
Odpowiedz
Reklama
#12
Zakladeczki wygrywaja, mala przestrzen, a ladnie zagospodarowana, na gitarowej genialnie zagraly przeciwlegle boki. CZekam na wiecej! Smile
Odpowiedz
#13
Te prace to nie takie samiuteńkie początki, bo te poukrywałam Wink A kilka wylądowało w koszu, po co mają straszyć.
Ale by być fair, oto 2 prace, gdy stawiałam pierwsze kroki:

   

   
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#14
Oczywiscie musial byc jednoskladnikowiec Smile, serduszko sympatyczne bardzo Smile
Odpowiedz
#15
Jak na początki to ..no... kur...czaczki nieźle. Jak by tak tylko tę różową świeczkę do świecznika z serduszkiem przełożyć...
Odpowiedz
#16
Pierwszych, nawet bardzo nieudanych prac nie należy wyrzucać, przynajmniej warto im zrobić zdjęcie. Po jakimś czasie widać wyraźnie jakie się zrobiło postępy. Świeczniczek z serduszkiem sympatyczny.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Reklama
#17
Zakladki bardzo mi sie podobaja. Najbardziej gitarowa ale tylko ta czesc z gitara. Zachodze w glowe co jest na odwrocie....matematyka mi sie skojarzyla fuj...Tongue I wieszak z L... lubie. I nasycenie kolorow tez lubie. Podobaja mi sie takie ''odwazne'' w kolory prace.

A pierwsze prace wcale nie takie zle. kazda z nas zaczynala i nikt nie powie, ze od razu bylo idealnie. Jednoskladnikowiec jest super (ja lubie) ale trzeba go szybko nakladac. Inaczej farba sie wazy, co niestety widac na pierwszym swieczniku. Ale to tylko szczegol.
Odpowiedz
#18
Na rewersie gitary są chwyty gitarowe z tekstem "What a wonderful world" Smile

Z pierwszych prac wyrzuciłam również zakładkę. Choć spękania dwuskładnikowe wyszły cudnie, to zorientowałam się, że wieża Eiffla wygląda jak wieża w Pizie Big Grin

Co do tych spękań jednoskładnikowych, to byłam z nich niezwykle dumna, że mi wyszły Smile choć nie umiałam wtedy jeszcze dobrać ilości farby "na" i stąd to zważenie się i ściekanie. Raz za dużo, raz za mało.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#19
Fajne, mnie się podoba ta gitara najbardziej Smile
Odpowiedz
#20
Witaj, ładne prace i te zdjęcia tak wykonane, że pochwała dla męża również się należy. Bardzo ładne zakładki-gitarowa górą!! Nikt nie zabrał wieszaczka???więc zabieram jaSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl