Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piszę prosto z Miejsca Sympatycznych Klimatów
#11
(01-11-2014, 02:16 AM)parviflora napisał(a): Skorupy i kłaczki powiadasz... Wink A z czego to się nie tworzy!

Kiedyś przyjechała z giełdy kwiatowej z takimi.... dziwnymi rzeczami, że chyba nawet w śmieciach nie ma takich... "odpadów". A co z tego powyczyniała... - cuda. Przychodziła do mnie z tekstem " daj jakieś naczynie do mam wenę" - i musiałam, bo jak kiedyś powiedziałam, że nie mam to nawtykała różności do pudełka na kasety magnetofonowe ... albo wariatka, albo artystka Wink - ponoć czasem to jedno i to samo Wink
Odpowiedz
Reklama
#12
Witaj parvifloro Smile
Oczywiście możesz założyć wątek florystyczny, ale jako dodatkowy w dziale dotyczącym naszej innej twórczości, nie związanej z decou (jeśli - jak mówisz - nas podczytujesz od jakiegoś czasu, to wiesz Wink) - forum jest poświęcone decou i przede wszystkim takie prace tu pokazujemy - ale również w przeznaczonym do tego miejscu, które się nazywa Nasze prace na forum Decoupage, w Witalniku się tylko witamy.

Aha - też mam nauczycielską naturę Wink
Odpowiedz
#13
Parvifloro, witaj serdecznie. Rozbudziłaś moją ciekawość podwójnie. Po pierwsze ten kwiatuszek? kompozycja? bukiecik? jest śliczny - lekkość i finezja. Po drugie sporo trwało zanim odgadłam co znajduje się na drugiej fotce - czy to bombki czy pisanki , ale to chyba duże korale. Też ładne.
A co do sztucznych kwiatów - w końcu malarstwo i rzeźba to też (choć nie tylko) naśladowanie natury. Kiedyś gdy królowały ordynarne plastikowe kwiatki uważałam je za absolutny szczyt kiczu i złego gustu. Dziś nie widzę dziś w sztucznych kwiatach nic złego - one też same w sobie mogą być zręcznym rękodziełem lub pięknym dziełem sztuki.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#14
Ja właśnie czytam i oglądam Twego bloga i jestem pod wielkim wrażeniem . Zawsze marzyłam o florystyce Smile. Na razie to marzenie nie zostało zrealizowane . Witaj w naszej rodzinie Wink.
Odpowiedz
#15
O, jak miło! Dzięki za serdeczne przyjęcie Smile

Vika - bez obaw, nie zamierzam zaśmiecać tego forum florystyką - wystarczy mi moje forum e-florystyka.pl choć tam próbuję zarażać koleżanki dekupażem Smile

Prace swoje - jeśli będę miała czas pozmniejszać fotki - pokażę w przeznaczonym do tego miejscu - skoro panują tu takie warunki, to muszę się do nich dostosować, wiadomo - co forum, to inaczej.

Jomajko - nie mówię, że kwiaty sztuczne są złe - są kwiaty porządne i są masakryczne. Oczywiście, że w swojej pracy używam sztuczniaków, ale są one wysokiej jakości (np, Silika) - we florystyce pogrzebowej - ale ZAWSZE na żywym stroiszu (nienawidzę sztucznej "choinki"!).

Na zdjęciu kwiatowym jest bukiet ślubny ze storczyka cymbidium i pojedynczych kwiatów hiacynta, wszystko klejone na konstrukcji z drutu aluminiowego, którą wyplatałam 3 dni, żeby była idealna Wink zdobiona szklanymi cyrkoniami.

A zdjęcie korali - otóż każdy koralik ma średnicę 12mm, więc nie są duże... Chyba... Zrobiłam kiedyś korali o średnicy 9mm - to była jazda maciupciania!

Wiolka - wszystko przed Tobą! Wiesz, że chcieć to móc? Smile
Odpowiedz
#16
Witaj. Florystyka mi obca, wiec chetnie popatrze co robisz.
Odpowiedz
Reklama
#17
Ciekawe prace na blogu Smile Właśnie powiedziałam do męża, że taką gwiazdę Betlejemską na Boże Narodzenie bym chciała w domu mieć. Świetna i elegancka ozdoba domu na świąteczny czas.

Czym prędzej zamieść zdjęcia w innych działach Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#18
Jak masz na imię czy może gdzieś przeoczyłam. Wolę zwracać się po imieniu niż po niku Wink.
Odpowiedz
#19
Parvi, tu nie chodzi o zaśmiecanie, lecz o utrzymanie porządku tematycznego w wątkach Wink. Wszystkie chętnie oglądamy piękne rzeczy, więc na pewno sporo osób odwiedzi Twój wątek florystyczny.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#20
Jomajka ma rację . Ja uwielbiam oglądać wszystko co jest zrobione rączkami i wyobraźnią Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl